3.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Stašovu na tři body z Drozdova stačila obětavost

5

Živelný fotbal, spíše nakopávaná. Velký favorit zklamal, Stašovu stačila obětavost na zlaté tři body. Převážnou většinu druhé půle se jen bránil, jenže útočná snaha nic nepřinesla, tento hráčský materiál nebyl schopen ohrozit branku a na břevna se nehraje…

Neobsazený Langer poslal Stašov do vedení

V 8. minutě stašovský Dlouhý zakončil z úrovně penalty, brankář Krafek zachránil. Domácí odpověděli průnikem A. Vodičky, ale Fikarovi možnost zblokoval obránce metr před brankovou čarou. V 19. minutě přinesla doslova sprchu pro Drozdov, když neobsazený Langer v křídelním prostoru unikl a z 12 metrů překonal brankáře 0:1. Ve 27. minutě přihrál Pichlík a Kalina v malém vápně zakončil a záhadně míč z branky odvrátil zády Krušina.

Domácí stříleli jen do brankových konstrukcí

Po obrátce ještě více fotbal plakal. V 57. minutě z ojedinělé akce Stašova unikl obraně Podhorník a brankář Krafek zachraňoval od pohromy. Postupně Drozdov se zcela usadil na polovině soupeře a přitlačil jej k šestnáctce. V 68. minutě zakončení Pichlíka brankář Hrdlička vytěsnil na roh. Po jeho zahrání došlo k málo vídané situaci, když zblízka Švarc nastřelil tyč a odražený míč napálil A. Vodička do břevna, a nakonec obránce tělem zabránil cestě míče do sítě. Tlak domácích byl přímo drtivý, ale neúčelný. V 85. minutě si vykoledoval druhou žlutou kartu hostující Langer, po spatření červené se dopustil urážek rozhodčího. Poté poslední možností domácích po centru Spurného pohrdl hlavičkující Fikar.

U Drozdova nejlepší: Voráček, Spurný, Pichlík

U Stašova: Hruška, Šabat, Langer