2.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

V divokém utkání si Zaječov nakonec připsal bod

6

V průběhu utkání bylo hodně zvratů, zásadní obrat nastal ve druhém poločasu, kdy jakoby docházely Drozdovu síly.

První poločas vyšel lépe hostům

Zaječov měl ideální úvod, hned ve 3. minutě trestal Šimůnek 1:0. Hosté bez konstruktivního hráče Pichlíka se hledali. V 15. minutě se míč po standardce prapodivně odrážel v pokutovém území až jej uklidil na správné místo Fikar 1:1. Ve 31. minutě se zrodila pohledná kombinace na jeden dotek a do sítě jej protlačil Vít Vodička 1:2. Ve 38. minutě zahrál Zelenka rohový kop, spoluhráč Pajer mířil do tyče a vše napravil A. Větrovský 1:3.

Domácí za ukázkovou bojovnost dokázali vyrovnat

Zaječov prokázal v druhém dějství velkou bojovnost a nasazení. V 71. minutě snížil V. Ungr z pokutového kopu. Po nebývalé sérii úspěšných dlouhých autových vhazování se nakonec obrana nedomluvila a u zadní tyče nehlídaný Krůta v 81. minutě vyrovnal. Nápor přece jen v 82. minutě přibrzdilo vyloučení Pavla Šimůnka.

U Zaječova nejlepší hráči Michal Ungr a Miroslav Somr. U Drozdova brankář Václav Krafek a Vít Vodička.