2.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

--

--

Michal Novák řádil ve Stašově, vstřelil čtyři branky a už zase vede tabulku střelců

6

Stašov buduje nový tým, za snahu a bojovnost mu nelze nic vytknout. Soupeř plně využil kvalit rozdílového hráče Michala Nováka. Co domácí neproměnili, M. Novák suverénně ano.

Domácí šli překvapivě do vedení

Stašov šel ve 35. minutě překvapivě do vedení, když křížnou střelu T. Eichenmann zatočil k tyči. Ve 43. minutě se hezky uvolnil přes dva protihráče Hruška a povedená střela z hranice šestnáctky znamenala vedení 2:0. Pro hosty byl důležitý kontaktní gól do šatny, když lahůdkový centr skluzem proměnil Michal Novák.

Michal Novák ovládl druhý poločas

Po obrátce se Michal Novák dokázal třikrát po sobě prosadit výtečným výběrem místa, vždy byl tam, kde potřeboval. Kosmetickou úpravu výsledku zařídil v 90. minutě pro Stašov opět T. Eichenmann.

Příští kolo Beroun B jede do Trubína. Stašov hraje venku proti Drozdovu.