1.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

57. A. Vokáč (p.) , 80. D. Spousta , 86. A. Vokáč
6

Jednoznačný průběh, v němž favorit v nejsilnějším složení i s brankářem Markem Mojžíšem, který byl naprosto bez práce.

Hosté zahazovali šance

Hosté přijeli v slepené sestavě, pouze o deseti. Téměř hodinu drželi bezbrankovou plichtu, hlavně zásluhou problému Žebráka s koncovkou. Poločas na stoprocentní šance měl vyznít 4:0. Loženku spálil Vajs a Procházka ve třech možnostech volil špatné řešení. Hosty dlouho držel i brankář Kliment.

Žebrák šel do vedení až z penalty

Hosté se prosadili až v 57. minutě z pokutového kopu otevřel skóre Adam Vokáč. Břevno vystavilo střele Herejta konečnou. V 80. minutě poslal podařený pas Kuník na A. Vokáče, jenž připravil před branku pro D. Spoustu 2:0. Poté v jasné šanci překopl z úrovně penalty střídající T. Pergl. V 86. minutě naběhl za obranu A. Vokáč a podél brankáře završil na 3:0.

U Žebráka byli nejlepší A. Vokáč a D. Spousta. U Karlštejna Kliment.

Report ve spolupráci s panem Sýkorou.

TJ Karlštejn
Michal Šaman, hráč: Pro nás to bylo velmi těžké utkání. Nastoupili jsme pouze v deseti, s přibývajícím časem a v dusném počasí rychle docházely síly. Díky naší bojovnosti podpořené skvělým výkonem Lukáše Klimenta v brance jsme téměř hodinu drželi bezbrankový stav. Zlomila nás až, možná trošku přísně nařízená penalta, kterou Žebrák proměnil. V oslabení bylo složité něco s výsledkem něco udělat, domácí naopak zúročili dva rychlé protiútoky. I přes porážku se nemusíme za výkon stydět, nechali jsme na hřišti všechno.