1.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

32. M. Voráček (p.) - 35. J. Šebek , 76. M. Vršecký
6

Vyrovnaný, spíše remízový zápas dotáhly Neumětely k vítěznému konci.

Jaroslav Šebek obstřelil brankáře a vyrovnal

Do poločasu překopl z malého vápna domácí Zelenka, na opačné straně v dobré příležitosti neuspěl Jaroslav Šebek. Ve 32. minutě proměnil pokutový kop Michal Voráček 1:0. Vzápětí ve 35. minutě z úrovně šestnáctky krásně obstřelil brankáře Jaroslav Šebek 1:1.

Vršecký hlavou rozhodl

Po změně stran se rozhodující branka zrodila v 76. minutě, kdy vymyslel Laštovička centr, brankář Václav Krafek zakřičel „mám“, ale neměl, neboť Marek Vršecký jej hlavou přehodil 1:2. V závěru měl Drozdov možnost vyrovnat, jenže na brankové čáře se nedohodli Švarc a Kalina, prakticky se srazili a míč jim unikl.

Příští kolo Drozdov jede do Zaječova. Neumětely hrají doma proti Hořovicku B.

U Drozdova byli nejlepší Voráček a Spurný. U Neumětel nejlepší Vršecký, Laštovička a D. Špicl.