1.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

Zápas byl zrušen

Posílené Hořovicko B si poradilo s Březovou

49. M. Svoboda (p.) , 77. J. Smetana (p.) , 90. M. Svoboda
6

Rezerva Hořovicka byla jednoznačně lepším týmem, vždyť použila šest hráčů z širokého kádru A mužstva. Hostím dělalo problém velké hřiště, rychlost soupeře i držení míče.

Poločas Březová odolávala

Poločas dokázali odolávat, otázkou času bylo, kdy odpadnou ve velkém vedru. Z brejkových situacích zlobil zejména Svoboda, brankář Košťálek jej dokázal zázračně vychytat.

Domácí šli do vedení z penalty

Po změně stran hned v 49. minutě nesmyslně Matěj Svoboda podťal protihráče a z nařízené penalty Martin Svoboda zařídil 1:0. Domácí nadále udivovali pohlednými kombinacemi, ale bez zásadních brankových šancí. Až v 77. minutě přišla další možnost z penalty a Smetana ji nepohrdl 2:0. V 90. minutě po akci Bělohlávka z úrovně penalty uklidil k tyči opět Martin Svoboda.