13.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Do Neumětel musela záchranka, k vidění byly tři červené, ale také pěkné akce především z kopaček Martina Cipriana

5

Oba týmy měly nečekané problémy se sestavami, málokdy se přihodí, že jsou nuceni nastoupit i funkcionáří, pánové kolem padesátky. U domácích Vlastimil Bláha a Oldřich Slabý a Martin Pech na druhé. Jinak rezervě citelně chyběl střelec Michal Novák.

Nová posila Neumětel Martin Caprian se uvedl hned gólem

Šemíkům se vyplatil přestup Martina Cipriana, který ve 23. minutě technicky vymíchal obranu a podél brankáře zajistil stav 1:0. Hostům znatelně chyběl nejlepší střelec OP z minulého ročníku Michal Novák, a tak domácí obrana nebyla tolik v zápřahu.

Zranění Fišera si vyžádalo příjezd záchranky

Kaňkou na utkání byla 74. minuta, kdy na nadměrnou agresivitu doplatili vyloučením domácí V. Bláha st. a P. Míka a od soupeře M. Havlíček. Smolná pro hostujícího Fišera byla 81. minuta, kdy si jeho zranění vyžádalo příjezd záchranky. V probíhající 94. minutě byl k vidění přece jen fotbalovější moment, kdy Ciprian umožnil skórování Josefu Šebkovi, jenž z úrovně penalty se nemýlil 2:0.