13.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

Zahajovací utkání OP zvládl lépe Tetín díky své zkušenosti a obětavosti

28. P. Smetana , 76. P. Smetana (p.)
5

Po dvaceti pěti minutách hry průběh nevypadal na odevzdání bodů rezervou. Velice mladý tým, v průměru 19 let udivoval technikou, rychlostí a narážečkami. Nakonec rozhodla zkušenost, obětavost zadních řad Tetína a lepší orientace i znalost záludností místního hřiště.

Smetana nasadil hostujícímu brankáři „jesličky“

V 8. minutě po průniku Hegedüse zakončil Novák, dobře postavený Hosnédl zachraňoval nohou. V 16. minutě domácí brankář včasným vyběhnutím zabránil jisté brance z kopaček Svobody. Po chvíli v čisté šanci zakončil Novák ze 7 metrů mimo. Nečekaně zahrozilo z první vážnější akce domácích, ve 28. minutě nádherně prostrčil Hejna kolmici pro Smetanu, jenž z 8 metrů nadělil vybíhajícímu brankáři „jesličky“ 1:0. Ve 35. minutě samostatný nájezd prováhal Bláha, v malém vápně mu sebral míč z nohy brankář Brambora. V závěru poločasu zahrával Kaňka trestný kop z 18 metrů, zatočil jej nepatrně nad horní růžek.

Hejna si ze sedmi metrů nepřišel na hostujícího brankáře Brambory

Po obrátce domácí dirigent Hejna uvolnil Pospíchala, který ze 13 metrů těsně překopl. Poté průnikovku Smetany zakončil Pospíchal slabší střelou z úrovně penalty. V 57. minutě po ukázkovém úniku Hejna předložil Pospíchalovi, jenž opět netrefil zařízení. Po chvíli se Hejna probil přes tři protihráče, jenže brankář Brambora jej ze 7 metrů vychytal. V 72. minutě se vydařil únik Hegedüse, dobrou střelu 2 metry před brankářem odvrátil Dobříšan. V 76. minutě předvedl neskutečný slalom podél brankové čáry Hejna, stoper jej nedovoleně zastavil. Nařízenou penaltu proměnil zkušeně Smetana 2:0.

Na hladký průběh duelu má velkou zásluhu výkon rozhodčího Červenky.