6.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

--

23

Fotbalisté Číměře prohráli v 6. kole Okresního přeboru v Horním Žďáru 2:1. Dlouho přitom platil remízový stav, oba týmy se prosadily v prvním poločase. Hosty poslal do vedení Mol, ale záhy odpověděl domácí Vopravil. O výhře domácích rozhodl těsně před koncem opět Vopravil. Horní Žďár zůstává ve vyšší soutěži neporažený.

SK Horní Žďár
Facebook: V domácím zápase jsme přivítali celek TJ Nová Bystřice "B" - Číměř a od počátku jsme věděli že nás bude čekat těžký zápas. Hosté se prezentovali vysokým napadáním a důrazem v soubojích. My se nemohli dostat ke své hře a často jsme v prvním poločase chybovali v rozehrávce. Důsledkem toho byl vedoucí gól hostů z rychlého protiútoku. Naštěstí se nám podařilo velmi rychle zareagovat a po pěkné kombinaci vyrovnal Patrik Vopravil. To nás nakoplo a začali jsme soupeře pomalu přehrávat, nicméně bez gólového efektu. Druhý poločas jsme začali hrát tak jak chceme a vytvořili si spousty vyložených šancí, které jsme trestuhodně zahazovali. V poslední minutě zápasu jsme strhli vedení na svou stranu po dlouhém odkopu od naší branky, kdy připravil dvorní nahrávač Pavel Völfel míč Patriku Vopravilovi a ten svou druhou brankou rozhodl o našem vítězství.

L. Rešl [-] - T. Pivko [-] , D. Šablatura [-] (83. J. Hrdlička [-] ) , I. Adam [-] - M. Pospíšil [-] (53. M. Koranda [-] ) , P. Sliacký [-] (53. M. Píšan [-] ) , L. Stejskal [-] , K. Voldán [-] , P. Völfel [-] - P. Vopravil [-] - Š. Dolák [-] (72. M. Fára [-] )