1.kolo, Zlínský | Zlín | Okresní přebor , 2019-2020

25. P. Přibyla , 48. Z. Maliňák , 63. M. Kubát , 66. D. Rudolf (vl.) - 88. O. Štalmach , 89. M. Foltýn
5

Report zaslal Marek Řezníček. Děkujeme!

Domácí po půli vedli

Jasenné se vydařil závěr podzimu,když domácí vyhráli poslední 4 zápasy.

V sobotu to byl v Jasenné zápas o šestou příčku,kterou po podzimu zaslouženě opanuje Jasenná.Domácí byli po celý první poločas jednoznačně lepší.V 8.min posadil míč z trestného kopu z pravé strany Jurčák na hlavu Maliňáka,ten však našel pouze náruč brankáře Sedláčka.Hostující brankář se vytáhl i ve 20.min,kdy skvěle zlikvidoval dělovku Sušně.Do zaslouženého vedení se domácí dostali ve 24.min,kdy se svým důrazem v šestnáctce prosadil Přibyla-1:0.Poté se hra hodně přiostřila,jenže sudí Lebloch zřejmě zapomněl karty doma,některé zákroky byly hodně tvrdé.

Domácí si vedení pohlídali

I do druhé půle vstoupila Jasenná tlakem a hned v 50.min se prosadil po rohu Smilka hlavičkující Maliňák-2:0.Další šance Jasenné spálili v 57.min Sušeň a v 60.min po krásném vysunutí Gerži zakončující Kubát.V 63.min Hronek poslal míč mezi obránci na Kubáta a ten s přehledem zakončil na 3:0.Hostující obránci nevěděli kde jim hlava stojí a v 67.min si po centru Jurčáka vstřelil vlastní branku Rudolf-4:0.Domácí tato branka uchlácholila a tak dovolili Slušovicím výsledek zkorigovat.V 88.min snížil na 4:1 Štalmach a v 89.min na 4:2 Foltýn.