2.kolo, Zlínský | Zlín | Okresní přebor , 2019-2020

Jasenné vyšel vstup do soutěže na jedničku!

6

Report zaslal Marek Řezníček. Děkujeme!

V první půli branka nepadla

Po krátké letní pauze nám opět začal Okresní přebor.Jasenná zajížděla do Poteče,kde v předchozím jarním vyhroceném zápase padly tři červené karty a nechybělo mnoho ke konfliktu fanoušků.Tentokrát však zápas proběhl v naprostém klidu a přátelské atmosféře.

První poločas mnoho vzruchu nepřinesl,bylo k vidění jen minimum šancí a hra byla oboustraně nepřesná.Přesto Jasenná zahrozila alespoň z dvou trestných kopů.Nejdříve ve 29.min střílel Jurčák,zeď se mu rozestoupila a brankář Krupík konečky prstů míč vyrazil na roh..Ve 39.min střelu Jurčáka tentokrát hráči ve zdi sice zblokovali,jenže odražený míč se dostal v šestnáctce ke zcela volnému Janu Zichovi,který však zakončil mizerně.

Hosté po pauze rozhodli

Druhý poločas už byl o mnoho kvalitnější,hlavně díky hráčům Jasenné.V 58.min vyslal Přibyla do brejku Hřiba,ale domácí včasným vyběhnutím podržel opět Krupík.V 62.min hosté vyšachovali obranu Poteče,k zakončení se dostal Sedláček,ale trefil pouze tyčku.Za další minutu se už ale Jasenná z branky radovala.Nadýchaný centr Bajzy uklidil hlavou do sítě Sedláček-0:1.Jasenná i nadále kontrolovala hru a domácí vůbec nepouštěla na dostřel Špačkovy branky.Druhý gól vstřelil po samostatné akci v 84.min Smilek-0:2.Jasenná dohrávala zápas v euforii a Jurčák v 90.min zakončil utkání brankou na 0:3.

Vítězství Jasenné je zcela zasloužené,hlavně za předvedený suveréní výkon ve druhé půli.