8.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2019-2020

Klikov zůstal bez bodů

6

Report zaslal Jiří Samec. Děkujeme!

Po poločase nerozhodně

Ke svému poslednímu zápasu podzimu zajíždělo společenství Halámky/Hranice na půdu do Klikova,který ještě nedávno hrál krajskou I.B třídu a v prvních pěti minutách chtěl zavzpomínat na staré časy a byl aktivnější.Hosté však chtěli potvrdit zatím neohrožené první místo a byli to oni co Staňkem v 7.min nebezpečně vystřelili,mladý gólman domácích byl na místě,vyrazil a s pomocí obránce odvrátil na roh.V průběhu první půle se po rohu z první ještě nedokázal prosadit hostující Petr Herzog a netrefil odkrytou branku.Právě on vyrobil hrubku a namazal hlavou mladému Špulákovi v domácím dresu,ten však svou šanci promarnil.První půle tak skončila spravedlivou plichtou.

Hosté po pauze rozhodli

Ve druhém poločase však již domácí nedokázali reagovat na smrtící čtvrthodinku hostí, kterou odstartoval Jiří Herzog,využil rychlého brejku Staňka,který mu předložil balon před prázdnou a v 62.min se poprvé měnilo skóre 0:1. V 75.min po ose Svoboda,Staněk a zakončující Michal Slavík 0:2.Hned v 77.min utekl mladíček Lukáš Herzog a opět před prázdnou bránu neomylně servíroval Michalu Slavíkovi 0:3.Na to ještě trefil břevno z trestného kopu Jiří Herzog,to si znovu zopakoval v 83.min,ale tentokrát se míč odrazil na brankovou čáru,kde pohotový M.Slavík dokonal v zápase hattrick a posunul na 0:4.Upevnil si tak vedení v tabulce střelců okresní soutěže.V závěru korigoval skóre domácí Špulák v 87.min když se již hosté plně nekoncentrovali na hru a vzadu vyrobili chybku.

TJ Sokol Halámky/Hranice
Jiří Samec (vedoucí): Před Klikovem jsme měli respekt,přeci jen hráli krajskou I.B třídu ještě nedávno a také začali utkání lépe,své možnosti však nevyužili a v první půli ani náš tým,který měl asi větší loženky. Ve druhém poločase jsme se však již dokázali prosadit a během patnácti minut rozhodli zápas.Jsme samozřejmě na výsost spokojeni s postavením v tabulce po podzimu,ale jsme teprve v poločase,který chceme na jaře potvrdit.Na sobotní dokopné se pobavíme o našich cílech,ale všem je jasné co se musí udělat pro možný opětovný návrat do okresu.Zatím stojíme nohama pevně na zemi,okresní přebor je jiná soutěž.