Jarošov na domácí půdě zdolal Chlum a slaví třetí výhru v sezoně

30

Fotbalisté Jarošova nad Nežárkou přivítali v 8. kole Okresního přeboru doma Chlum a zápas zvládli úspěšně. Svého soupeře zdolali těsně 1:0, když jediný gól zápasu vstřelil už v prvním poločase Tomáš Grünn. Domácí tak můžou slavit třetí výhru v sezoně, naopak hosté potřetí za sebou prohráli a propadli se až na deváté místo.

Sokol Jarošov nad Nežárkou
Tomáš Grünn (hráč): Utkání bylo od začátku vyrovnané, hosté měli více ze hry ale domácí měli nebezpečný protiútoky. Po jednom z nich jsem dal v 17. minutě vedoucí gól. Ve zbytku poločasu měli oba týmy šance, ale skóre se nezměnilo. Hnedka zkraje druhého poločasu byla domácím odpískána, nebo spíše upísklá penalta. Naštěstí domácí gólman Plachý vytáhl parádní zákrok a udržel vedení Jarošova. Ve zbytku zápasu hosté hrozili zejména z přímých kopů, po jednom z nich předvedl Plachý další skvělý zákrok a zabránil tak jistému gólů. Hlavně díky jeho výkonu Jarošov udržel hubené vedení a získal důležité tři body.

M. Plachý [-] - D. Strojek [-] , F. Tutter [-] , J. Mikš [-] (77. V. Čejna [-] ) , J. Waník [-] , M. Stejskal [-] , J. Mynář [-] , T. Kučera [-] (89. P. Kadlec [-] ) , T. Dvořák [-] , L. Hudeček [-] , T. Grünn [-]