6.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

--

--

Strmilov udržel vedení v tabulce, na výhře s Chlumem se hattrickem podílel Hanzal

23

Další vítězství v nové sezóně a udržení první příčky tabulky zaznamenal Strmilov po jednoduchém domácím vítězství nad Chlumem, který nasbíral devět bodů a nikdo asi nečekal, že by výsledek skončil takhle jednoznačně. Strmilovští nasázeli hostům hned sedm branek, třikrát se trefil Hanzal.

TJ Jiskra Strmilov
Tomáš Petr: Byl to velmi vydařený zápas. V šesté minutě dal góla Marek Nesporý, který nás nakopl a hráli jsme čím dal lépe. Ve dvanácté minutě padnul další gól, který dal David Hanzal. Ve třicátétřetí minutě opět padl gól od Davida. Za čtyři minuty poté David Hanzal dal další gól tudíž hattrick. Zazněla píšťalka a první poločas skončil a my jsme vedli 4:0. Druhý poločas nám bohužel dali dva góly z přímého kopu, ale my jsme se nedali a v padesáté druhé minutě dal František Procházka krásnou penaltu a vedli jsme 5:2. V devadesáté minutě, když už jsme věděli, že zápas máme vyhraný dal od nás góla Jakub Valda. Rozhodčí písknul a byl konec. Výhra 6:2

A. Bláha [-] - J. Péč [-] (71. D. Tůma [-] ) , M. Novák [-] (64. J. Hanzal [-] ) , J. Dvořák [-] , M. Lehejček [-] , D. Hanzal [-] - M. Nesporý [-] (63. Z. Popelka [-] ) , J. Kubíček [-] , F. Procházka [-] , T. Petr [-] (57. J. Valda [-] ) - T. Dohnal [-] -

TJ Jiskra Chlum u Třeboně
S. Valeš [-] - Z. Badinka [-] , M. Novák [-] , M. Bílek [-] , O. Novotný [-] , T. Zsihovics [-] , R. Novák [-] , P. Eliáš [-] , T. Kamenický [-] , M. Němeček [-] , J. Matoušek [-]

Hráči zápasu: M. Nesporý , D. Hanzal .
Počet diváků: 111. Rozhodčí: Vican Miroslav - KOPEČNÝ Robin (N), FLAŠKA Karel (N).