3.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Jarošov přišel ve Stráži o vítězství patnáct minut před koncem

28

Stráž remizovala v nadnežárském derby s Jarošovem 2:2. Domácí se v prvním poločase ujali vedení, když vedoucí branku vstřelil Mikuláštík. Hosté do konce poločasu dokázali skóre otočit a šli do kabin spokojenější. Po pauze se hrál vyrovnaný poločas a domácí nakonec stačili alespoň vyrovnat.

Sokol Jarošov nad Nežárkou
Tomáš Grunn (hráč): Šli jsme do utkání s vědomím předchozí výhry Stráže v Hlíně. Utkání se hrálo navzdory velkému dusnu v dobrém tempu se šancemi na obou stranách. Domácí šli po půlhodině do vedení, avšak do poločasu jsme otočili skóre na 1:2. Druhý poločas domácí přidali a zaslouženě vyrovnali. Když pak oba celky neproměnili své šance, utkání skončilo spravedlivou dělbou bodu