6.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2019-2020

--

Remízový zápas mezi Pacovem a Obrataní

40. M. Maršík (p.) , 49. J. Diviš - 2. L. Vlach , 14. F. Hovorka
26

Rezerva pacovského Slavoje se na domácím hřišti střetla s Obrattaní. Před tímto zápasem měly oba týmy na kontě shodně 6 bodů za dvě výhry.

Rychlý nástup do zápasu

Hned ve druhé minutě se hostujícím podařilo z první akce vsítit vedoucí branku. Celkově měli hráči obratani na začátku utkání převahu a připisovali si mnoho gólových příležitostí. Po patnácti minutách se z velmi pěkně z trestného kopu prosadil F. Hovorka a upravil stav na 0:2. Domácí byli poměrně bezradní. Nicméně ve 40. minutě oživil šanci Slavoje na dobrý výsledek M. Maršík, který snížil z pokutového kopu - 1:2. V prvním dějství se již výsledek neměnil.

Slavoj stihl ve druhém poločase vyrovnat

Domácí do druhého polačasu vlétli aktivně a odměnou jim za to byl vyrovnávací gól z kopačky J. Diviše. Od vyrovnávací branky se hrál na hřišti vyrovnaný a pohledný fotbal se šancemi na obou stranách hřiště. Tři body z tohoto zápasu mohli uzmout oba mančafty. Avšak necelá stovka diváků již branku neviděla a oba týmy se rozešli shodně. Také v tabulce má béčko Slavoje a Obrataň stejně bodů.

Příští kolo zajíždí pacovští do Nového Rychnova a Obrataň hraje doma s Lukavcem.