5.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2019-2020

22

V krásném sobotním odpoledne hostující Plačkov přijel bojovat na půdu Ústrašína pouze s jedenácti hráči.

Domácí o poločase vedli

Od prvních minut bylo znát, kdo převezme otěže zápasu.
První úder si Ústrašín vypracoval po úniku z pravé strany, kdy domácí hráč naservíroval na malé vápno přihrávku pro Davida Bílého, který už neměl sebemenší problém uklidit míč do prázdné brány za záda hostujícího brankáře - 1:0. Plačkov nadále bojoval, ale Ústrašín nadále vyvinul tlak, který vedl k druhé brance. K odraženému míči se dostal nikým neatakován domácí David Bílý, který si přichystal míč a dalekonosnou střelou rozvlnil síť podruhé - 2:0.

Tlak Ústrašína pokračoval i v druhém poločase

Do druhého poločasu za stavu 2:0 vlétli lépe domácí Ústrašín, který si vytvořil spoustu šancí, ale buď je nedokázali pořádně využít, nebo je likvidoval Plačkovská defenziva. Tento stav se držel až do 65.minuty, kdy po skvělé kombinační akci pohotově rozvlnil síť domácí Jiří Morava a upravil skóre na rozdíl tří branek - 3:0. Poslední úder si Ústrašín přichystal v 75.minutě, kdy se po závaru dostal k míči Vojtěch Šmíd a po menší teči jednoho z hostujících hráčů stanovil výsledek na konečných 4:0.

TJ Sokol Plačkov
Lukáš Filínský (hráč): Vzhledem k tomu, že jsme do Ústrašína přijeli pouze s jedenácti hráči, tak bych i tak chtěl pochválit celé mužstvo za bojovnost. Musím ale podotknout, že si Ústrašín vytvořil spoustu 100% šancí, které trestuhodně zahodili. Dále bych chtěl pochválit kapitána našeho týmu Tomáše Vránu, který po chybně odpískané penaltě pro hosty sám přišel za rozhodčím, aby ji zrušil. Bohužel je smutné, že za celý zápas jsme si vytvořili jen jednu pořádnou šanci.