11.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2019-2020

Březová porazila tenisově Kylešovice

23

Březová dala Kylešovicím šest branek.

Březová šla do vedení o dvě branky

Kylešovice přijely do Březové ve značně oslabené sestavě a domácí toho dokázali náležitě využít. Kylešovice si za celý zápas připravily jedinou vážnější příležitost, ale tu Kozelek nedokázal přetavit v branku. Březová načala svůj střelecký koncert po dvaceti minutách, když kapitán Šustek vyslal do sóla Tomáše Křenka, který se ještě zbavil obránce a pokořil brankáře Blažka – 1:0. Druhý gólový úder si domácí schovali na konec poločasu. To nejdříve rozhodčí signalizoval ofsajd Tomáši Křenkovi a hosté chytili míč do ruky, ale k překvapení všech nechal rozhodčí rozehrávat Březovou, která rychle rozehrála na Tomáše Křenka, který v pohodě zavěsil zavěsil – 2:0. V dalších náznacích šancí neuspěli René Cihlář a Šuhajík.

Březová výhru pojistila

Ve druhé části už Březová na hřišti kralovala a Kylešovicím přidala další čtyři branky. Pět minut po pauze poslal Řehulka karatisticky míč na René Cihláře, jenž využil mrtvého ofsajdu, ve kterém stál Tomáš Křenek a zkušeně proměnil svůj samostatný nájezd – 3:0. Posledních dvacet pět minut dohrávaly Kylešovice po vyloučení Kobera v deseti a v 76. minutě je za to potrestal placírkou René Cihlář – 4:0. O tři minuty později nechytatelnou střelou René Cihlář dovršil svůj hattrick – 5:0. Demolici hostů pak uzavřel v poslední minutě Šuhajík, který bodlem prostřelil brankáře Blažka – 6:0. To ještě domácí zahodili šance Buranyče a Radka Lichovníka.

Březová příští kolo jede do Vřesiny. Kylešovice budou hostit Jakartovice.

TJ Vítěz Březová
David Řehulka (hráč): Zase tak jednoznačné to do stavu 3:0 nebylo. Pak se ale hosté sesypali a my jsme na hřišti dominovali. Mohli jsme ale hrát lépe, třeba před týdnem v Píšti byl výkon o dost lepší. Jsem ale rád, že jsme zápas zvládli.

FK Kylešovice
René Černohorský (vedoucí mužstva): V průběhu týdne jsme z důvodu zranění žádali domácí o přeložení zápasu, ale domácí nám nevyhověli. Jeli jsme tedy oslabeni snad o sedm hráčů základní sestavy a hlavně jsme museli shánět brankáře. Chtěli jsme překvapit, ale veškeré okolnosti naznačovali, že tomu tak nebude. V prvním poločase jsme ještě vzdorovali, měli jsme i nějaké šance, ale pak už jsme neměli síly. Každopádně od začátku sezóny máme problém se sestavou, nescházíme se na tréninky a bojujeme s nepřízni osudu. Nevzdáváme se a chceme být dále pravoplatnými účastníky okresního přeboru.

J. Hromada [-] - D. Řehulka [-] (50. J. Buranyč [-] ) , M. Šustek [-] , M. Šuhajík [-] , Š. Buda [-] (67. V. Drašák [-] ) , P. Cihlář [-] (12. D. Kopytko [-] ) , R. Cihlář [-] , T. Křenek [-] , O. Lodňánek [-] , J. Kostera [-] (60. R. Lichovník [-] ) , J. Kříž [-]

O. Blažek [-] - P. Kozelek [-] , V. Kukla [-] , T. Muzička [-] (70. I. Kelner [-] ) , D. Škulavík [-] , V. Kober [-] , K. Török [-] , M. Levay [-] , R. Baláž [-] , J. Vocetka [-] , F. Otipka [-] (46. V. Černohorský [-] )

ŽK: 38. T. Křenek - 37. V. Kober , 85. J. Vocetka . ČK: 65. V. Kober .
Hráči zápasu: R. Cihlář .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: ŠUMBERA Václav - KUZNÍK David, HARAZIN Adam (N).