10.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2019-2020

--

Píšť rozhodla ve druhém poločasu

36. K. Palkovič , 51. O. Vlha , 53. O. Vlha , 58. T. Voves , 80. M. Návrat - 9. M. Šuhajík (p.) , 85. M. Šuhajík
24

Po nerozhodném poločasu, odskočili domácí až o čtyři branky. Březová v závěru už jen korigovala skóre.

Nerozhodný první poločas

Velmi kvalitní fotbalovou podívanou shlédli diváci v Píšti, kam zavítal tým z Březové. Březová začala lépe, když v 9. minutě byl sražen gólmanem Sajdokem René Cihlář a z nařízeného pokutového kopu se nemýlil Šuhajík – 0:1. Březová si pak vytvořila i dlaší šance. Hodně nebezpečným byl Tomáš Křenek, který v největší šanci obehrál brankáře a z úhlu rozezvučel břevno domácí svatyně. Píšť hrozila hlabvně z rohových kopů, které ale byly hodně nebezpečné. Píšť dokázala vyrovnat až deset minut před přestávkou, když se po centru Chromečky kolenem prosadil Palkovič – 1:1. Zbytek poločasu se už jenom dohrál.

Píšť rozhodla o své výhře na začátku poločasu

Nástup do druhého polčasu měla lepší Píšť, která během úvodní čtvrthodiny vsítila tři branky a prakticky rozhodla o osudu zápasu. 51. minutě už domácí vedli, když na hranici penalty dostal míč Vlha, který poslal míč nechytatelně do brány – 2:1. O dvě minuty později si připravil Vlha k míč k přímému kopu a zkušeně uklidil balon do brány – 3:1. Sedmistovku hrůzy pro Březovou zakončil Voves, který obehrál dva obránce a prostřelil gólmana Hromadu – 4:1. V dalším průběhu střetnutí domácí kontrovali průběh hty. V 80. minutě udělala Březová chybu v rozehrávce, míče se zmocnil Chromečka, který předložil míč před prázdnou branku Návratovi a ten pohodlně skóroval – 5:1. Poslední slovo měla Březová, když zpoza šestnáctky poslal Šuhajík míč placírkou k tyči  a Sajdok neměl šanci – 5:2.

Píšť jede další kolo do Jakartovic. Březová se doma střetne s Kylešovicemi.

TJ Slavia Píšť
Martin Rozhon (trenér): Zápas měl vysoké parametry, určitě vyšší než okresní přebor. Začali jsme ospale a prohrávali jsme gólem z penalty. Pak byly šance na obou stranách. My jsme před pauzou vyrovnali. Ve druhé části jsme dali rychlé tři branky a dokonce jsme si už zápas pohlídali.

TJ Vítěz Březová
Michal Krzisch (trenér): Šance na obou stranách byly velké a pro domácí s větším počtem úspěšných střel, hlavně na začátku druhého poločasu. Obě mužstva předváděla po celý zápas skvělý fotbal, pro diváky atraktivní. Na kluky jsem pyšný jak k zápasu přistoupili a gratuluji domácím k výhře.

O. Sajdok [-] - V. Chromečka [-] (90. F. Grabica [-] ) , T. Voves [-] (84. L. Svoboda [-] ) , P. Moric [-] (47. J. Rzidký [-] ) , K. Palkovič [-] (86. J. Tyleček [-] ) , M. Kovář [-] (76. M. Návrat [-] ) , D. Rozhon [-] , O. Vlha [-] , L. Mrva [-] , D. Sedláček [-] , T. Kudlík [-]

J. Hromada [-] - D. Řehulka [-] , M. Šustek [-] , M. Šuhajík [-] , Š. Buda [-] (85. V. Drašák [-] ) , P. Cihlář [-] (75. D. Kopytko [-] ) , R. Cihlář [-] , T. Křenek [-] (85. R. Lichovník [-] ) , O. Lodňánek [-] , J. Kostera [-] , J. Kříž [-] (82. J. Buranyč [-] )

ŽK: 41. K. Palkovič , 62. D. Rozhon - 25. Š. Buda , 70. M. Šuhajík , 82. J. Kostera .
Hráči zápasu: O. Vlha - M. Šuhajík .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: KOPPERBERG Michal - PRETSCH Adam, ŠEC Martin (N).