7.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Jakartovice málem ztratily tříbrankové vedení

26

Jakartovice vedly po poločasu o tři branky. Štítina ve druhé části jen dvěma góly snížila.

Jakartovice vedly o tři branky

Zápasy Jakartovic v letošní sezóně zatím slibují vždy spoustu branek. A nejinak tomu bylo i v zápase se Štítinou, kde padlo sedm branek, a domácí si splnili svou normu čtyři branky na zápas. V první příležitosti se objevil štítinský Stoklasa, ale bodlem jen nastřelil tyčku. Do vedení se dostala hostující družiny po čtvrthodině hry, když přímý kop Grafa zakončil na přední tyči hlavou Marek Vitásek – 0:1. O čtyři minuty později Koneczný poslal do úniku kanonýra Urbana, který blafakem pokořil hostujícího brankáře Martina Vitáska – 1:1. Ve 21. minutě se Urban změnil v nahrávače, když centrem našel na pětce Hlaváče, který hlavičkoval do sítě  - 2:1. Za čtyři minuty Koneczný opět našel Urbana, který tentokrát brankáře obstřelil – 3:1. V závěru poločasu si Urban zpracoval nakopnutý míč a Martin Vitásek byl na jeho pokus krátký – 4:1.

Štítina jen snížila

Ve druhém poločase se domácí začali obávat o výsledek a vyklidili pole Štítině, která začala zlobit. Jakartovice se za celý druhý poločas zmohly pouze na jedinou střelu. Dvacet minut před koncem zápasu po dravém průniku Marka Vitáska a po jeho nezištné přihrávce, nedal ze dvou metrů Lidmila jakartovickému brankáři Hruškovi šanci – 4:2. V 76. minutě po závaru v pokutovém území stanovil tečovanou střelou hostující Škroch konečnou podobu výsledku – 4:3. V závěrečné čtvrthodině už Jakartovice s vypětím všech sil výhru ukopaly a připsaly si tak do tabulky tři body.

V příštím kole jedou Jakartovice do Stěbořic. Štítina jede na hřiště do Litultovic.

FK Jakartovice
Radoslav Urban (kapitán): V prvním poločase jsme z naší strany hráli dobrý fotbal a čtyřmi góly jsme splnili naši brankovou normu a vedli 4:1.. Ve druhém poločase jsme zase chtěli udržet výsledek a dovolili jsme soupeři hrát a snížit na 4:3. Naštěstí jsme to na konci ukopali a získali jsme tři body.

TJ Tatran Štítina
klubový web: Naposledy jsme se z vítězství radovali 18. května. (kontumaci zápasu s Kobeřickým "béčkem" nepočítám) Ta doba je hodně dlouhá.....

M. Hruška [-] - R. Urban [-] , J. Hlaváč [-] , D. Filip [-] , R. Mička [-] (89. J. Smolek [-] ) , V. Koneczný [-] , F. Havlíček [-] (82. L. Martinka [-] ) , T. Matyáš [-] , P. Heinzke [-] (67. R. Holub [-] ) , M. Poštulka [-] , M. Sváček [-]

M. Vitásek [-] - M. Vitásek [-] , V. Watzlavik [-] (54. D. Watzlavik [-] ) , L. Blatný [-] (79. T. Horský [-] ) , T. Halška [-] , P. Stoklasa [-] , T. Lehnert [-] , D. Vavrečka [-] (58. V. Lidmila [-] ) , F. Graf [-] (76. L. Postulka [-] ) , D. Vitásek [-] (46. P. Škroch [-] ) , P. Kunczik [-]

ŽK: 83. J. Hlaváč - 31. M. Vitásek .
Hráči zápasu: M. Hruška , T. Matyáš , V. Koneczný - M. Vitásek .
Počet diváků: 66. Rozhodčí: LUDVÍK Radim - PUFFLER Jan, STŘÍLKA Jaromír (N).