15.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Novému Strašecí dostalo kanára, Klíčany daly šest gólů

14

Nové Strašecí - Bodově přiliš nepovedenou podzimní část zakončilo Nové Strašecí vysokou porážkou od lídra soutěže z Klíčan. Zápas tak mezi týmy opačných konců tabulky dopadl zcela jednozačně.

Klíčany daly čtyři góly

Favorit utkání měl povedený vstup do utkání, když se hned ve 2. minutě na hranici velkého vápna uvolnil kalaš, připravil šanci pro Slánského a ten propálil Kleinmonda - 0:1. Ve 26. minutě házeli domácí autové vhazování, které ovšem Krupička poslal přímo soupeři, Jeslínek předvedl parádní individuální akci, obešel dva protihráče, přihrál Slánskému, který za pomocí teče jednoho z bránících hráčů poslal míč do sítě - 0:2. O dvě minuty později přišla parádní přihrávka na Jeslínka, který v zakončení nezaváhal - 0:3. Hrůzostrašný poločas ze strany domácích korigoval ještě ve 40. minutě Kalaš, když se uvolnil ve vápně a přízemní střelou překonal Kleinmonda počtvrté - 0:4.

Hosté přidali další dva přesné zásahy

Domácím se vůbec v zápase nedařilo, hosté naopak v 61. minutě po střele Pozníčka do horního rohu přidali další gól - 0:5. V 87. minutě se zaskvěl dvakrát domácí brankář, ale na dorážku Buldry už byl krátký - 0:6.

TJ Sokol Nové Strašecí
Jan Mrázek: "Tentokrát není moc co hodnotit. Soupeř byl po celý zápas lepší a vyhrál zaslouženě."

K. Kleinmond [-] - L. Mrázek [-] , J. Elsnic [-] , M. Krupička [-] , L. Zíb [-] (81. J. Gregor [-] ) , J. Bejbl [-] (58. D. Titlbach [-] ) , J. Čech [-] , M. Hartman [-] , P. Nováček [-] , M. Bláha [-] , M. Mžourek [-]