23.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Valašské Příkazy doma zabraly

0

Tým Valašských Příkaz se v posledních zápasech potýkal se ztrátou formy. Na domácí půdě proti Vlachovicím však dokázal zabrat a zvítězil 5:2. Dva góly vstřelil Vaculka, po jedné brance přidali Juřica, Číž a Vlček.

Od začátku utkání měli domácí hru ve svých rukou a zdálo se, že jsou rozhodnutí nepříznivou sérii co nejdříve prolomit. Následovalo několik neproměněných šancí a dokonce zahozená penalta. V 17. minutě ale smůlu domácích protrhl Vaculka a zahájil tak tažení domácích za vítězstvím – 1:0. Za Vlachovice odpověděl velmi brzy Šimoník, který vyrovnal na 1:1. Domácí si však o dvě minuty později vzali průběžné vedení zpátky, když se opět prosadil Vaculka – 2:1. Od domácích to ještě do konce poločasu nebylo všechno. Ve 40. minutě vstřelil třetí branku utkání Juřica – 3:1.

Krátce po návratu ze šaten vstřelil domácí Číž čtvrtou branku utkání a dal tak domácím rozhodující náskok – 4:1. Vlachovice se ještě snažily o snížení stavu, což se jim povedlo díky přesnosti Jandíka, ale poslední slovo měli opět domácí, jmenovitě se prosadil Vlček, který tak uzavřel účet zápasu na konečných 5:2. Valašské Příkazy tak konečně zvítězily za tři body, naopak Vlachovice nadále potvrzují, že jim jarní část soutěže příliš nevychází.