22.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Juřinka v Příkazech zvítězila na penalty

0

Juřinka se nachází ve spodním patru tabulky a potřebuje proto body k záchraně. Ve Valašských Příkazech dlouho prohrávala, nakonec si odváží dva body za vítězství v penaltách.

Juřinka nevstoupila do utkání špatně a vypracovala si několik šancí. Tou největší byla nastřelená tyč ve 25. minutě. Domácí měli několik šancí, ale brankář Juřinky byl pozorný. První poločas skončil bez branek, ty začaly padat až po přestávce.

Po přestávce nejprve v 55. minutě vychytal Orava další střelu domácích. O pár minut později byla ve vápně nastřelena hostující ruka a rozhodčí zapískal penaltu. Domácí Gargulák ji proměnil a poslal svůj tým do vedení 1:0. Juřinka se vrhla do útoku a domácím se tak otevíraly možnosti k brejkovým situacím. Juřinka je ale dokázala odvracet a pět minut před koncem utkání vyrovnat díky přesnosti Jiřího Šindelka – 1:1.

Přišly na řadu penalty. Za hosty proměnili všichni střelci, za domácí jeden hráč zaváhal. Juřinka si tak domů odváží bod navíc.

TJ Juřinka
Zdeněk Veselý (Juřinka, trenér): Jsem maximálně spokojený. Družstvo podalo kolektivní výkon, za který bylo po zásluze odměněno.