17.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

Vidče neuvěřitelně otočilo v Brumově

0

Rezervní tým Brumova vyhrál první poločas 3:0, nakonec prohrál na penalty.

Rezervní tým Brumova přivítal na svém hřišti tým Vidče. Brumov, který je v tabulce o několik míst výše byl favoritem utkání a průběh prvního poločasu to jen potvrzoval. V průběhu prvních 45 minut dokázali domácí vsítit tři branky a poločasové skóre 3:0 se mohlo domácím zdát jako dostačující.

Hráči Vidče si o přestávce v šatně asi řekli, že nemají co ztratit a po návratu ze šaten začali předvádět úpně jiný fotbal. Snížení na 3:1 přišlo z kopačky Petra Mičkala už po 10 minutách hry. Za dalších 10 minuty dokázal snížit na rozdíl jediné branky Lukáš Vala a domácí se museli začít o své tři body bát. Vyrovnání na 3:3 přišlo v 85 minutě; po přímém kopu se se štěstím prosadil záložník Pavel Drda.

Zápas tak skončil remízou a rozhodnout musely penalty. Hosté byli po stáhnutí tří brankového manka na koni a dokázali své psychické výhody využít a urvat jeden bod navíc. Vidče si tak připsalo další jarní vítězství a přibližuje se umístění v klidnější části tabulky neohrožené sestupem.