17.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Zubří si poradilo s Nedašovem až na penalty

0

Na hřiště Zubří zavítal poslední Nedašov. Před zápasové prognózy hovořily tedy jasně ve prospěch domácího týmu, zápas však skončil nerozhodně a rozhodnout musely až penalty.

Zubří se první poločas nevyvedl. Nedašov předváděl bojovný výkon týmu, který nemá co ztratit. Zubří nedokázalo diktovat tempo hry a Nedašov svou zarputilostí slavil v prvním poločase úspěch; ze standartní situace se hlavou prosadil Petr Šuráň – 0:1.

Po přestávce převzali domácí otěže utkání a dokázali si vypracovat několik šancí, které zatím gólem v brance Nedašova neskončily. V 64. minutě se po průnikové akci prosadil kapitán domácích Jiří Raždík – 1:1. Zubří mělo ještě šance dokonat obrat v utkání, ale další gól již nepadl.

O vítězi tak musely rozhodnout penalty, ve kterých se radovali domácí.

Zubří může ztracený bod z domácího hřiště mrzet, naopak pro Nedašov je výsledek dobrým vkladem do dalších jarních bojů.

FC Zubří
Martin Nerád: "Přijel k nám soupeř, který neměl co ztratit. Vsadil na bojovnost, důraz a nakopávané míče. První poločas jsme jim umožnili jejich hru a soupeř nás potrestal. Druhá půle - dobrý výkon celého týmu vedl k vyrovnání a málo chybělo k vítězství. Penalty - velká pochvala." - hodnocení samotných hráčů zde: http://www.fczubri.cz/products/hodnoceni-po-zapase-nedasov/

TJ Nedašov
David Solař: Zápas dvou zcela odlišných poločasů. První poločas jsme byli lepším týmem, podařilo se nám vstřelit zaslouženou branku. Druhý poločas byli lepší domácí, kteří srovnali díky naší nedůslednosti v pokutovém území. Následný penaltový rozstřel zvládlo lépe Zubří, které také nakonec bere o jeden bod více.