21.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Bystřice rozhodla utkání za čtvrt hodiny

0

Je to už ohraná písnička. Vigantice na hřišti soupeře prostě body nesbírají. Naposledy se to potvrdilo v Bystřici pod Hostýnem. Domácí o svém vítězství rozhodli už po patnácti minutách hry. Nakonec Bystřice nasázela Viganticím pět branek. Dvakrát se prosadil Šindelek.

Hosté přijeli v okleštěné sestavě a na hřišti to na jejich výkonu bylo znát. Domácí do utkání vlétli a už po šesti minutách se radovali z branky a o další dvě minuty to bylo 2:0. Obě dvě branky vsítil Šindelek, který skvěle využil chyb hostující obrany. Vigantice nebyly v této fázi hry schopné obrany a tak domácí navýšili díky Habancovi skóre na 3:0. V tuto chvíli se zdálo, že je zápas rozhodnutý. Hosté se ale zvedli. Nejprve Bolcek trefil tyč, o pár minut později už Křiva rozvlnil síť za brankářem Trochtou. Další šance hosté nevyužili a poločas tak skončil výsledkem 3:1

Po přestávce mohli domácí navýšit skóre, ale akce Šindelka nebo Zapletala k brance nevedly. Vigantice se snažily, ale jejich hru kazily chyby. Po jedné z nich se domácí prosadili počtvrté a definitivní tečku zápasu dal opět po chybě hostující obrany přesně střílející Ondroušek. Zápas tak skončil jasným vítězstvím domácích 5:1