21.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Chropyně zničila Baťov

0

Baťov se na jaře opravdu trápí. Chropyně ze zápasu udělala jednoznačnou záležitost. Rozhodnuto bylo po prvním poločase, který domácí vyhráli 4:0. To jim však nestačilo a ve druhém poločase dokončili destrukci Baťova dalšími góly. Hattrick zaznamenal Vojtášek a Prešnajder.

Góly začaly padat hned po zahájení utkání. Vojtášek se ve druhé minutě sám před gólmanem nemýlil – 1:0. O 4 minuty později domácí kapitán Prešnajder krásnou střelou vsítil druhou branku – 2:0. Hosté se těžko vzpamatovávali z těchto tvrdých ran a domácí tým hrál ve velké pohodě. To potvrdil svou druhou brankou v zápase Vojtášek – 3:0. O pár minut později Prešnajder překonal tváří v tvář gólmana Maráka počtvrté a stanovil tak poločasový výsledek na 4:0.

Hosté po přestávce vyměnili brankáře, kterému však čisté konto vydrželo sotva minutu. Po úniku završil Prešnajder hattrick – 5:0. V 63. Minutě střílel Prešnajder, jeho ránu brankář pouze vyrazil před Vojtáška, který nezaváhal a rovněž dorovnal svůj hattrick – 6:0. Baťov byl už pouze odevzdaným soupeřem, čehož využil Urubek, který vsítil poslední branku utkání na 7:0.

Chropyně se tak díky tomuto vítězství dotáhla na Baťov na rozdíl jednoho bodu.