11.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Velké Karlovice dokázaly ve druhém poločasu otočit zápas s Napajedly

11

Velké Karlovice v minulém kole pod novým trenérem Vyškovským vyhrály ve Slušovicích a body chtěly potvrdit i v duelu s nováčkem z Napajedel. V první půli padla jediná branka a jejím autorem byl hostující Dvořáček. Domácí ale ve druhém dějstvé zabrali a třemi trefami duel otočili. Hosté korigovali výsledek až v nastaveném času.

Hosté vyhráli půli o jednu banku

Josef Pospíšil, trenér Napajedel: „Nepodařilo se nám navázat na dobré výkony z posledních utkání, na užším hřišti nás domácí dostávali pod tlak nákopy na vysoké útočníky a následující osobní souboje často vyhrávali. I přesto jsme se dokázali dostat Dvořáčkem do vedení a poločas vyhráli. Bohužel hned na začátku druhé půle jsme dostali laciný gól a domácí nás začali přehrávat díky standardním situacím. Po jednom z rohů jsme inkasovali podruhé a nakonec po hrubce v obraně potřetí. V závěru se nám podařilo snížit střídajícím Kozubíkem, ale víc jsme nestihli.“

Domácí dokázali strhnout vítězství na svoji stranu

Jaroslav Valián, předseda Velkých Karlovic: „Jsme rádi, že jsme výhru z minulého víkendu venku potvrdili i doma proti silnému celku. Měli jsme ostrý začátek. Když jsme ale promarnili slibné brankové šance a soupeř šel do vedení nečekanou střelou z dálky, tak jsem nabyl dojmu, zda není pro nás domácí vítězství prokletím. Po poločase jsme ještě více zpřesnili hru, přidali na důrazu v osobních soubojích a výsledek se nakonec dostavil. Nejprve Luboš Němec střelou - nestřelou vyrovnal, potom Honza Kučera krásnou hlavičkou zvýšil na 2:1 a nakonec skóroval i Pavel Škrobák. V nastavené hrací době potom hosté snížili na pro ně přijatelný výsledek, ale naše vítězství bylo dle mého mínění zcela zasloužené.“

FC Velké Karlovice+Karolinka
Jaroslav Valián, vedoucí: Hosté byli kvalitní, těžký soupeř, který po zásluze hraje v horní polovině tabulky.