1.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Kostelecký kanonýr Radek Novotný rozhodl v závěru duel s Lužkovicemi

16

Nováček z Kostelce u Zlína hostil celek z Lužkovic, který se na podzim hodně výsledkově trápí. Naopak domácí tým má za sebou řadu dobrých zápasů a věřil si i na hosty z nedalekých Lužkovic. V prvním dějství se fanoušci branky nedočkali. Domácí celek ve druhé půli šel do vedení, hosté dokázali srovnat. Rozuzlení duelu přišlo dvě minuty před koncem, kdy kostelecký kanonýr Radek Novotný zápas rozhodl.

V první půli branka nepadla

Utkání v Kostelci u Zlína slibovalo vyrovnanou bitvu, což se nakonec i potvrdilo. Hosté jsou přikováni u dna tabulky, s čím asi před sezonou nepočítali. Mužstvo se trápí především střelecky a neproměňuje vyložené příležitosti. Domácí tým hraje v pohodě, nováček soutěže má ve svém kádru kanonýra Novotného, který dokáže vstřelit branku v rozhodujících okamžicích zápasu. Samotný duel přinesl vyrovnaný průběh. Domácí se ujali vedení Krhůtkem, hosté zanedlouho srovnali Čekalem. Rozuzlení duelu přišlo dvě minuty před koncem, kdy kostelecký kanonýr Radek Novotný zápas po akci Bahulíka rozhodl.

Domácí v závěru strhli výhru na svoji stranu

"Zápas byl vyrovnaný po celé utkání. Ve druhé půli se rozhodlo o výsledku. Domácí po rohu šli do vedení, náš Čekal vyrovnal na 1:1. Těsně před koncem prošel Bahulík naší obranou, tečovanou střelu brankář Jenček vyrazil bohužel pro nás přímo na nohu kosteleckého Novotného, pro kterého nebyl problém trefit míč do brány -2:1. Tabulka soutěže hovoří za vše. Obranu máme se 20 obdrženými góly pátou v tabulce, ale jalový útok je s 11 vstřelenými góly ve 13 utkáních  daleko nejhorší v celé soutěži. Šance si umíme vypracovat, ale když třikrát krát z malého vápna nedáme gól, tak se nemůžeme divit, že jsme tam kde jsme", hodnotí duel v Kostelci u Zlína činovníci z Lužkovic.

TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.
facebook Kostelce u Zlína:

FK Lužkovice-Želechovice
Jiří Ždanov, činovník: Ve vyrovnaném utkání jsme nakonec prohráli. Domácí o své výhře rozhodli v samotném závěru, zásluhou kanonýra Novotného.

M. Křížek [-] - P. Velikovský [-] , J. Kolář [-] - P. Bačák [-] (85. O. Hanáček [-] ) , D. Grác [-] (64. M. Staněk [-] ) , P. Soška [-] , R. Korvas [-] , J. Krhůtek [-] - L. Bahulík [-] , R. Novotný [-] , P. Dočkal [-] (87. S. Červenka [-] ) -

A. Jenček [-] - M. Paták [-] , M. Šuba [-] , P. Novák [-] (72. V. Křepelka [-] ) - J. Novotný [-] , T. Mičola [-] , I. Světlík [-] - J. Hamrlík [-] (46. P. Čekal [-] ) , V. Tichý [-] - T. Krejčí [-] , M. Čala [-]

Hráči zápasu: R. Novotný - V. Tichý .
Počet diváků: 77. Rozhodčí: TOMAN Stanislav - KATRŇÁK Milan, POSPÍŠIL Štěpán.