1.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

Rezerva Luhačovic veze dva body ze Všetul

53. S. Úlehla , 85. M. Zmeškal (vl.) - 22. R. Pešek , 26. P. Postava
16

Ve Všetulích, kde hraje své duely holešovská rezerva, se představil rezervní tým Luhačovic. Oba celky postavily několik fluktuantů, kteří se utkali v sobotním souboji A týmů. Hosté po půli vedli o dvě branky. Domácí dokázali snížit na jednobrankový rozdíl. Pět minut před koncem se jim dokonce podařilo vyrovnat po vlastní brance hostí. Na penalty se pak více dařilo Luhačovjanům.

Hosté byli střelecky efektivnější a dali dvě branky

V sobotu se hrálo na holešovské Střelnici utkání A týmů v Krajském přeboru a to skončilo vítězstvím Luhačovjanů v penaltové loterii. Ve Všetulích byl závěr zápasu podobný a hosté rozhodli v penaltovém rozstřelu o bodu navíc. Přitom začátek utkání patřil hostím, kteří tým vystužili a hráče A týmu Pavlíčka a Postavu. Druhý jmenovaný se dokonce prezentoval brankou, když tu první vstřelil Pešek. Domácí ale ve druhém poločasu zabojovali a dokázali snížit na jednobrankový rozdíl. Pět minut před koncem se jim dokonce podařilo vyrovnat po vlastní brance hostí. Na penalty se pak více dařilo Luhačovjanům, které podržel brankář Piják.

Domácí dokázali utkání ještě srovnat

Tomáš Vybíral, asistent trenéra Holešova B: „Na začátku utkání jsme si vypracovali dvě slibné gólové šance, jenže jak to u nás bývá poslední dobou běžné, bez úspěšného zakončení. Pak jsme během pěti minut vyrobili dvě obrovské hrubky v obraně, za které nás soupeř potrestal, a my rázem prohrávali 0:2. Ve druhém poločase přišlo menší zlepšení ve hře a my vstřelili kontaktní gól. V závěru jsme byli lepším týmem a dočkali se vyrovnání. V poslední minutě nás podržel gólman, když chytil stoprocentní šanci hostů. Penalty jsme jako vždy opět nezvládli, takže máme zase jen bod.“