1.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Mladcová skolila hulínskou Admiru a je půlmistrem

17

Šlágr kola byl k vidění v sobotu na Mladcové, kdo si to domácí celek rozdal s hulínskou Admirou v přímém souboji o podzimního půlmistra. V prvním dějství se stovka diváků nakonec branky nedočkala. Ve druhém poločasu se dokázali domácí hned třikrát střelecky prosadit, hosté dvacet minut před koncem výsledek jen korigovali.

V první půli branka nepadla

"V posledním podzimním zápase o půlmistra s domácí Mladcovou jsme postrádali zraněného střelce Motala a na naší útočné hře to bylo znát. Moc jsme se na dostřel Kupkovi brány nedostávali, jen dvě slabé střely z dálky od Lukašíka bylo málo. Domácí toho v první půli také mnoho nepředvedli, až ve 31. minutě měli během minuty dvě velké šance, ty ale bravurně zlikvidoval Černocký. Poločas tak skončil bez branek", hodnotí první dějství šlágru kola s Mladcovou fotbaloví činovníci z hulínské Admiry".

Domácí byli střelecky efektivnější, když vstřelili tři branky

"Nástup do druhé půle vyšel domácím excelentně, od 47. do 58. minuty vstřelili tři branky a o výsledku bylo rozhodnuto. Nám se aspoň v 63. minutě podařilo snížit Zavadilem, který se z hranice vápna trefil parádně, ale to bylo v zápase vše a domácí si tak připsali zaslouženě tři body a poskočili na 1. místo tabulky. Nám paří po podzimu třetí příčka, se kterou jsme spokojeni.
Celému mužstvu patří za předváděné podzimní výsledky a hru pochvala a samozřejmě patří velký dík našim fanouškům, kteří nás ve velkém množství podporovali", viděli průběh utkání fotbaloví funkcionáři Hulína na svém klubovém webu.

FK Mladcová
facebook Mladcové: Áčko je po podzimu půlmistrem! Hulín doma porážíme 3:1. O výsledku rozhodl nástup do druhé půle, kdy se v rychlém sledu prosadil nejdříve z voleje Tom Haloda a po něm přidal dva góly Honza Chludil.

FK Admira Hulín
web Admiry Hulín: Citelně nám chyběl kanonýr Motal a tak výhra domácích je nakonec zasloužená.