13.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Mladcová dokázala v samotném závěru otočit duel na Březnici

16

Celek Mladcové zavítal v neděli do nedaleké Březnice a než se zde rozloukal, tak prohrával po Vávrově brance. Hosté se pak snažili s výsledkem něco udělat a podařilo se jim srovnat  v 72. minutě zkušeným Kraváčkem. Navíc osm minut před závěrečným hvizdem se prosadil Votava a hosté si odvážejí všechny tři body.

Domácí celek šel v první půli do vedení

Vlastislav Kadlčák, sekretář Březnice: „V Březnici se co do úrovně hrálo nejkvalitnější utkání podzimu. Ihned zkraje první půle se zadařilo domácím, když se po standardní situaci hlavou prosadil Vávra. Výborní a běhaví hosté domácím zle zatápěli. Nebezpečí hrozilo zejména z kopaček Dvořáčka a Halody. Největší šanci na srovnání skóre měl v 35. minutě Čihánek, ale v dobré šanci zakončil nepřesně. Hosté i dále byli velmi nebezpeční, domácí obrana však do půli odolala.

Hosté dokázali výhru strhnout na svoji stranu

"Hosté do druhého poločasu nastoupili s velkým odhodláním s výsledkem něco udělat. Domácí obrana jen s velkým úsilím odolávala. Vynikající byl domácí gólman Dyšlevský, který v 70. minutě bravurně zneškodnil sólový nájezd Čihánka. Jenže z následného rohového kopu, vyrovnal neobsazený Kraváček. Hostů vyrovnání dodalo ještě více energie. A svůj fotbalový um přetavili ve vedoucí gól zásluhou Votavy, který po kombinaci celého mužstva stanovil konečný výsledek utkání. Domácí zaslouží pochvalu za krásný fotbalový podzim, hostující Mladcová zase za velmi kvalitní výkon,“hodnotí duel činovníci z Březnice.

SK Březnice
facebook Březnice:

FK Mladcová
facebook Mladcové: Áčko v souboji dvou týmů z čela tabulky otočilo nepříznivý poločasový výsledek a po brankách Kraváčka a Votavy si odváží z Březnice všechny body po vítězství 1:2

SK Březnice
M. Dyšlevský [-] - D. Vávra [-] , M. Kozmík [-] , P. Daníček [-] , D. Rosinec [-] (87. M. Trčala [-] ) , R. Kamenčák [-] (87. J. Mikel [-] ) , M. Dostál [-] (27. L. Hamerník [-] ) , T. Kozel [-] , P. Čelůstka [-] , J. Králík [-] (68. J. Bilavčík [-] ) , V. Stuchlík [-]

FK Mladcová
P. Kupka [-] - M. Čihánek [-] (88. M. Kočica [-] ) , P. Votava [-] , M. Kraváček [-] , J. Zapletal [-] , D. Kahaja [-] , D. Dvořáček [-] , M. Blažek [-] , J. Chludil [-] , M. Dlabač [-] , T. Haloda [-] (60. F. Hájek [-] )

ŽK: 61. J. Králík , 64. D. Vávra , 77. J. Bilavčík , 79. T. Kozel , 83. P. Čelůstka , 88. M. Trčala - 64. M. Dlabač , 90. P. Votava .
Hráči zápasu: D. Vávra - P. Votava , M. Kraváček .
Počet diváků: 136. Rozhodčí: POSPÍŠIL Štěpán - UHLÍŘOVÁ Marie, NAVRÁTILOVÁ Zuzana.