12.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Slavkovský Radek Ponížil hattrickem sestřelil Malenovice

17

Do Malenovic zavítali fotbalisté ze Slavkova pod Hostýnem a v úvodu utkání zaskočili domácí celek třemi brankami. Domácí dokázali ještě do půle snížit na jednobrankový rozdíl.Ve druhém dějství hosté opět navýšili svůj náskok i díky hattricku Radka Ponížila a odvážejí si všechny tři body.

V první půli padlo hned pět branek

K utkání do Malenovic jsme přijeli v jedenácti hracích s trenérem a náhradním brankářem na střídačce, navíc oba museli druhý poločas do hry. Domácí jsme i tak po celý zápas přehrávali a vytvořili si víc šancí než odpovídá skóre. Po třiceti minutách jsme vyhrávali 0:3 a skóre jsme ještě mohli vzápětí zvýšit o dva góly. Místo toho jsme však vlastní nekoncentrovanosti obdrželi dva hloupé slepené góly do šatny a domácí jsme tak dostali do hry. Ve druhé půli naštěstí přidal další dvě trefy odpočinutý Radek Ponížil a zkompletoval hattrick. V okleštěné sestavě jsme zabojovali a vezeme z Malenovic cenné tři body", hodnotí duel v Malenovicích činovníci TJ Slavkov pod Hostýnem.

Hosté přidali další branky a vezou domů tři body

První poločas zápasu mezi domácími Malenovicemi a hostujícím Slavkovem pod Hostýnem přineslo hned pět branek a přítomní diváci se vůbec nenudili. Malenovice po ukončení kariéry dlouholeté opory mezi třemi tyčemi Adama Juráně tlačí pata v defenzívě a také v brance a v plné nahotě se to projevilo i v souboji se Slavkovem. Hosté totiž po půlhodině hry vedli již o tři branky. Nejprve se prosadil Josef Krajcar, druhou trefu přidal Petr Krajcar a po půlhodině hry zaznamenal třetí branku Radek Ponížil. Domácí se ještě do půle vrátili do zápasu a po brankách Šenkeříka a Páleníčka se dostali hostím na dostřel Slavkovjané však ve druhém dějství navýšili svůj náskok, kdy Radek Ponížil zkompletoval hattrick. Tři body tak putují pod Hostýn.

FC Malenovice
facebook Malenovic:

TJ Slavkov pod Hostýnem
Jiří Pavlica, hráč: Záchranářský duel v Malenovicích jsme zvládli a po zásluze bereme tři body i díky hattricku Radka Ponížila.

V. Laščák [-] - D. Svěch [-] (56. [-] ) , D. Paták [-] , M. Struška [-] - V. Hradil [-] (50. D. Pavlovský [-] ) , A. Šenkeřík [-] (75. V. Macek [-] ) , P. Menša [-] , R. Střelec [-] , . Novak [-] , J. Kostka [-] - P. Páleníček [-]

L. Neradil [-] - - Z. Sadil [-] , O. Grygar [-] , P. Darebníček [-] , R. Ponížil [-] , J. Pavlica [-] , P. Krajcar [-] , A. Čuba [-] (83. J. Janečka [-] ) , J. Krajcar [-] , M. Kužel [-] , D. Mrázek [-] (46. J. Čačala [-] )

ŽK: 22. D. Svěch , 37. J. Kostka , 48. D. Paták , 65. P. Menša , 79. P. Páleníček - 76. P. Darebníček . ČK: 64. J. Kostka .
Hráči zápasu: P. Páleníček - J. Krajcar , R. Ponížil .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Rodina Robert - BRUNCLÍK Matěj, HRAZDIRA Viktor.