Hulínská Admira doma rozstřílela luhačovickou rezervu

5. P. Motal , 30. P. Motal , 76. P. Bartek (vl.) , 81. A. Tabara , 83. M. Karamon - 35. M. Bitto
16

Do Hulína zavítala luhačovická rezerva, kteá nemohla využít služeb fluktuantů, kdy A tým hrál ve stejnou dobu derby v Nevšové. Domácí po půlhodině hry vedli po brankách Motala, hosté ještě do půle snížili na jednobrankový rozdíl. Závěr utkání byl v režii domácího týmu, který v posledních patnácti minutách třemi trefami duel nakonec rozhodl.

Domácí byli střelecky efektivnější, když vstřelili dvě branky, hosté jednu

"Nástup do zápasu s B týmem Luhačovic se nám povedl, ve 4. minutě odcentroval zprava Miklík a Motal hlavou otevřel skóre na 1:0. Další dvě tutovky měl ve 20. a 22. minutě Motal, ale první mu zblokoval obránce a druhou brankář hostí vyrazil na roh. Až ve 30. minutě se uvolnil na pravé straně Tabara a jeho nezištnou přihrávku poslal volný Motal do prázdné brány bylo to rázem 2:0. Hosté se dočkali snížení ve 35. minutě, kdy střela z levé strany skončila s pomocí tyče v Černockého bráně. Ve 43. minutě dostal pěknou uličkou míč za obranu Vaculík, ale nastřelil jen branaře. Poločasové vedení 2:1 bylo vzhledem k našim velkým šancím hodně hubenéů, hodnotí první půli činovníci Admiry.

Domácí přidali další tři branky

"Druhou půli jsme začali opět aktivně, ale stav se neměnil až do 75. minuty, kdy Karamon se dostal zprava za obranu hostí a jeho centr si obránce srazil do vlastní brány a bylo to 3:1. Bylo vidět, že hostům ubívaly síly a tak v 81. minutě Dutkevič posadil zleva přesný centr na hlavu Tabary a bylo 4:1. Než se hosté vzpamatovali, hned v 83. minutě se dostal za obranu Karamon a šancí nepohrdl, s přehledem zvýšil na 5:1. Dosáhli jsme tak zatím nejvyšší domácí vítězství a dobře se naladili na neděli, kdy zajíždíme na půdu vedoucího neporaženého lídra z Březnice", hodnotí povedený zápas fotbaloví funkcionáři hulínské Admiry na klubovém webu.

FK Admira Hulín
web Admiry Hulín: Po dobrém výkonu jsme nakonec vysoko vyhráli.

FK Luhačovice B
facebook Luhačovic:

Počet diváků: 120. Rozhodčí: HRUBÝ Jaroslav - MRŇKA Antonín (N), ZAPLETAL Petr (N).