9.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

--

19

Hráči Chropyně prokazovali v posledních duelech zlepšenou formu a věřili si i na druhý tým tabulky z Mladcové. Hosté inkasovali úvodní branku již v první minutě. Do konce první půle brankář Mladcové Petr Kupka ještě třikrát vytahoval míč ze své sítě, což se mu už dlouho nestalo. Ve druhém dějství dali hosté v samotném závěru výsledku pouze kosmetickou úpravu.

Domácí předvedli v první půli ofenzívní smršť

Aleš Polášek, sekretář Chropyně: „Dnešní utkání se mi hodnotí dobře. Před utkáním kvality hostů budily respekt, ale papírové předpoklady se vůbec nenaplnily. První poločas kluci odehráli famózně a hosté jakoby na hřišti vůbec neexistovali. Kromě čtyř branek jsme ještě několik šancí nevyužili. I po půli jsme byli lepší a hosté korigovali výsledek až v závěru. Kluci za dnešek zaslouží pochvalu, ale bude důležité takový výkon zopakovat i za týden v Malenovicích.“

Hosté dali alespoň čestný úspěch

Vše odstarovala rychlá branka domácího Štěpánka, která padla již v první minutě a zacloumala psychikou favorizovaných hostí. Ti se snažili o vyrovnání, ale ve 24. minutě inkasovali druhou trefu. O chvilku později se trefil potřetí bývalý hráč třetiligového Vyškova a Hulína Tomáš Josl a hosté byli zralí na ručník. Ve 36. minutě inkasovali hráči Mladcové čtvrtou branku a o vítězi utkání bylo rozhodnuto. Domácí ve druhé půli kontrolovali svůj náskok, hostít se podařilo vsítit čestný úspěch až v 87. minutě Chludilem.

"Áčko bohužel absolutně nezachytilo aktivní start do zápasu od domácí Chropyně a první poločas jsme prohráli 4:0.. Ve druhém poločase už jsme sice hru srovnali, ale stačilo to pouze na snížení na konečných 4:1, když se po skvělé akci Vlasti Fabíka trefil Honza Chludil", hodnotí duel činovníci Mladcové.

FK Chropyně
facebook Chropyně:

FK Mladcová
web Mladcové: Vůbec nám nevyšel začátek zápasu a domácí trestali naše chyby. Kosmetickou úpravu výsledku jsme dali až v samotném závěru.