9.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Hulínská Admira veze tři body ze Slavkova pod Hostýnem

19

Ve Slavkově pod Hostýnem se představila v kroměřížském derby hulínská Admira a po dvaceti minutách hry se ujala vedení Vaculíkem. Ve druhém poločasu se domácí snažili srovnat stav utkání, ale to se jim nakonec nepodařilo. V závěru pečetil výhru hostí nestárnoucí Štoll.

Hosté vyhráli půli o jednu banku

"Prvních dvacet minut se na hrbolatém povrchu a za silného větru skoro nic nedělo, hrálo se mezi vápny a branaři moc práce neměli. Ve 21. minutě se dostal Mrhálek na pravé straně za obranu a jeho centr po zemi usměrnil do sítě Vaculík - 0:1. Domácí se na dostřel Černockého brány moc nedostávali, větší šanci měli ve 38. minutě, ale hlavička skončila vedle brány. Ve 43. minutě vysunul Mrhálek pěknou přihrávkou za obranu Tabaru, ten ale bránu v čisté šanci přestřelil. Ve 44. minutě se naopak dostal zleva až k brankové čáře Tabara, ale na jeho přihrávku podél brány těsně nedosáhl Mrhálek. Poločas skončil našim těsným vedením", hodnotí první dějství činovníci Admiry.

Hosté v závěru stvrdili svoji výhru

"Druhou půli hráli se silným větrem v zádech domácí, snažili se dlouhými nákopy do našeho vápna vyrovnat, ale s vysokými míči si poradil bezchybný Černocký v naší bráně. Největší šanci měli domácí v 58. minutě, ale střelu zblízka Černocký vyrazil nohou na roh. My jsme do otevřené obrany podnikali rychlé brejky, ale skóre bylo stále těsné. Až v 88. minutě se v dalším přečíslení dostal míč ve vápně až ke Štollovi, který svou legendární placírkou pod branařem uzavřel skóre a vstřelil svůj 179 gól za Admiru", hodnotí povedený duel ve Slavkově pod Hostýnem fotbaloví funkcionáři hulínské Admiry na svých webových stránkách.

TJ Slavkov pod Hostýnem
Jiří Pavlica, hráč: Utkání bylo v celku vyrovnané, hostující tým nás potrestal z produktivity. My sice nebyli tentokrát tolik aktivní, možný je to tím, že netrénujeme. Navíc já jsem měl svatbu den před zápasem, tak já i někteří mí spoluhráči nejspíš nehráli tak, jak by měli. Navíc jsem zápas nedohrál k vůli zranění...

FK Admira Hulín
web Admiry Hulín: Za tři body jsme naprosto spokojeni a za bojovný výkon na nepříliš kvalitním povrchu zaslouží hráči pochvalu.

L. Neradil [-] - - R. Pálka [-] , M. Kužel [-] , P. Darebníček [-] , O. Grygar [-] (77. D. Mrázek [-] ) , P. Krajcar [-] , R. Ponížil [-] , J. Pavlica [-] (76. J. Čačala [-] ) , P. Šimčík [-] , Z. Sadil [-] , J. Krajcar [-]

V. Černocký [-] - M. Lukašík [-] (57. P. Motal [-] ) , L. Čevora [-] , M. Zavadil [-] , J. Barták [-] , S. Mrhálek [-] , M. Jurášek [-] - J. Miklík [-] (67. M. Karamon [-] ) , J. Vaculík [-] , Z. Prokop [-] - A. Tabara [-] (77. S. Štoll [-] )

ŽK: 51. P. Šimčík , 80. J. Čačala - 29. A. Tabara , 67. J. Miklík , 88. P. Motal , 90. M. Karamon .
Hráči zápasu: P. Šimčík - Z. Prokop .
Počet diváků: 127. Rozhodčí: Svoboda Tomáš - RYBKA Ondřej, URBAN Josef (N).