8.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Rezerva Luhačovic v neděli loupila v Lužkovicích

17

V Lužkovicích se představila v pěkném nedělním odpoledni hráči luhačovické rezervy a v prvním dějství vstřelili jednu branku. Domácí celek po hodině hry srovnal stav zápasu Tichým. Poslední slovo však měli hosté a Lukáš Durďa utkání dvacet minut před koncem rozhodl.

Hosté vyhráli půli o jednu banku

"Utkání mezi Lužkovicemi a luhačovickou rezervou patřilo k těm kvalitnějším, které zásluhou obou celků muselo uspokojit početnou diváckou kulisu. Hosté posíleni čtyřmi hráči z „A“ týmu měli opticky mírnou herní převahu. Domácí se svou bojovností soupeři vyrovnali a tak nebyla nouze o pěkné fotbalové akce. Hrálo se více ve středu hřiště s několika střeleckými pokusy na obou stranách. Oba gólmani, opory obou celků byli vždy na místě. To až do 30. minuty, když neobsazený hráč hostů Kroesbergen vstřelil první gól - 0:1. Do kabin tak odcházeli hosté s jednobrankovým náskokem", hodnotí první půli činovníci Lužkovic.

Hosté dokázali strhnout výhru na svoji stranu

Do poločasu se hra, ani skóre nezměnilo a tak měli domácí, obdrženou brankou mírně otřeseni co dohánět. Ve druhém poločase se domácí herně více projevili a výsledkem bylo v 58 minutě vyrovnání na 1:1 zásluhou kapitána Václava Tichého z pokutového kopu. Hosté svými brejky nadále ohrožovali domácího brankáře Jenčeka. Výsledkem bylo zvýšení skóre střídajícím Ďurďou v 70 minutě na – 1:2. Domácí v závěru utkání vrhli všechny síly do útočení se snahou o vyrovnání, ale zkušení hráči hostů už vítězství uhájili. Tři body tak putují do lázěňského města, hosté byli přesnější v zakončení a v závěru vytáhli svého žolíka Durďu, který dal vítěznou branku.

FK Lužkovice-Želechovice
Jiří Ždanov, činovník: Hosté posíleni čtyřmi hráči z "A" týmu svým výkonem a hlavně zkušenostmi uhájili v samém závěru těsné vítězství. Domácí sehráli s favoritem vyrovnanou partii. Hráče je těžké hodnotit, všichni makali na doraz - u domácích asi Mičola, Tichý u hostů Polách, Pavlíček.

FK Luhačovice B
facebook Luhačovic: Béčko ze 4 venkovních zápasů posbíralo 9 bodů! Na domácím hřišti to ovšem drhne a ze 3 duelů získalo jen 2 body po výhře na penalty s Veselou. O to větší je motivace sérii domácích nezdarů zlomit jelikož v Sobotu nás čeká vedoucí celek soutěže z Březnice.

A. Jenček [-] - P. Čekal [-] , A. Rudl [-] (76. M. Albert [-] ) , J. Novotný [-] , V. Tichý [-] , I. Světlík [-] , T. Mičola [-] , M. Šuba [-] , M. Čala [-] , M. Paták [-] , P. Novák [-] (49. J. Král [-] )

M. Coufalík [-] - O. Červenka [-] , V. Pavlíček [-] , M. Polách [-] , M. Korch [-] (60. L. Ďurďa [-] ) , J. Kořenek [-] , J. Plášek [-] , M. Kroesbergen [-] (90. M. Piják [-] ) , P. Bartek [-] , T. Maček [-] , M. Hyžík [-]

ŽK: 85. J. Král , 90. V. Tichý - 58. T. Maček .
Hráči zápasu: V. Tichý , T. Mičola - V. Pavlíček , M. Polách .
Počet diváků: 111. Rozhodčí: BLAŽEK Vladimír - UHLÍŘOVÁ Marie, LYSÁK Václav.