8.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Mladcová potvrdila ve zlínském derby s Loukami roli favorita

15

Na Mladcovou zavítaly v sobotním odpoledni ve zlínském derby derby nedaleké Louky a v úvodu duelu držely vyrovnanou partii. Domácí poslal do vedení ve 26. minutě mladičký Čihánek. Ve druhém poločasu se hosté ještě snažili s výsledkem něco udělat, zlomila je až druhá branka Chludila deset minut před koncem.

Domácí tým dostal do vedení Čihánek

Radek Klepal, místopředseda Mladcové: „Utkání přineslo nepříliš pohledný fotbal z obou stran a utrápené vítězství domácích. Lépe začali hosté, ale Mladcovští proměnili hned svou první vážnější akci. Kapitán Dlabač po zisku míče založil rychlý útok, přes Halodu míč dostal do běhu Čihánek a zleva prostřelil gólmana. Domácí postupně získávali mírnou převahu, ale hra se jim stejně jako hostům nedařila. Definitivu tří bodů nám zajistila až branka Jana Chludila deset minut před koncem.“ O něco spokojenější tak odcházeli do kabin fotbalisté z Mladcové, kteří vedli po brance Čihánka 1:0.

Domácí přidali druhou trefu

První poločas ptak přinesl jedinou trefu a kdo čekal střelecké dostihy domácích útočníků Halody a Chludila, tak se velice mýlil. Hosté z Louk vycházeli ze zajištěné obrany a domácí hroty na dostřel své branky příliš nepouštěl. Navíc se domácím hra příliš nedařilo a kazili velké množství přihrávek. K vidění tak byl spíše boj než nějaký líbivý fotbal. Ale hosté se patrně poučili z výsledku Veselé na Mladcové a měli také svého soupeře dobře nastudovaného. Vysvobození pro domácí tým přinesla až 80. minuty, kdy se střelecky prosadil Jan Chludil a početil konečný výsledek. Mladcová se ale na výhru hodně nadřela a hosté domácí hodně potápili.

FK Mladcová
web Mladcové: Áčko znovu s nulou a za 3 body! Louky porážíme 2:0 (1:0), v prvním poločase se trefil Martin Čihánek, ve druhé půli přidal pojistku Honza Chludil.