Slavkov pod Hostýnem v domácím prostředí přehrál rezervu Luhačovic

20

Luhačovická rezerva se vydala v nedělním odpoledni pod Hostýn, kde ve Slavkově je čekal velmi dobře připravený domácí tým. V prvním dějství se dokázali fotbalisté Slavkova hned dvakrát trefit. Ve druhém dějství hosté dali kontaktní branku, ale Franěk v závěru pečetil výhru domácích.

Domácí byli střelecky efektivnější, když vstřelili dvě branky

"I přes četné absence v týmu se podařilo Slavkovu zúročit na domácím hřišti podzimní formu. Začátek z naší strany nebyl úplně ideální, spíše nervózní, ale po několika minutách jsme hosty přehrávali. Dokázali jsme si vytvořit několik šancí, kdy jsme dvě z nich proměnili. Druhý poločas soupeř nastoupil aktivně a snažil se obrátit nepříznivý výsledek. Hrozil nejvíce ze standardních situací. My přidali po jeho chybě v obraně pojistný gól a pak už si výsledek pohlídali. Navíc měl hostují tým dohrát zápas v deseti hráčích", viděli povedený duel s luhačovickou rezervou fotbaloví činovníci ze Slavkova pod Hostýnem.

Ve druhé půli padlo po jedné brance na každé straně

Komentář kapitána Luhačovic a čerstvéhotřicátníka Milana Zmeškala:
První polocas byl poměrně vyrovnaný, domácí vstřelili dva šťastné góly. My jsme nedokázali proměnit velkou šanci, kdy se náš hráč ocitl sám před brankářem. A střela Martina Korcha z třiceti metrů volala po gólu. Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním výsledek změnit. V 56.min se postavil k přímému volnému kopu z levé strany aktivní Martin Korch. Jeho střílený centr orazitkoval pravou tyč domácí branky. Dorážka Michala Švece byla už jen formalitou. Podařilo se nám snížit na 2:1. Domácí mužstvo jsme přehrávali, jenže žádnou šanci jsme nedokázali proměnit. Po nedorozumění v naši obraně jsme dostali třetí gól.

TJ Slavkov pod Hostýnem
Jiří Pavlica, hráč: Těžké utkání jsme i v okleštěné sestavě zvládli a bereme tři body.

FK Luhačovice B
facebook Luhačovic: Domácí nám dali lekci z produktivity a získali tak tři body.

Počet diváků: 130. Rozhodčí: ŠTULÍŘ Michal - URBAN Josef (N), ZEZULKA Libor (N).