6.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Hulínská Admira zlomila odpor Louk až ve druhé půli

17

Na hulínském pažitu se představil celel z Louk a v prvním dějství dokázal udržet bezbrankový výsledek. Domácí ve druhé půli přidali a výsledkem byla úvodní branka. Hosté se pak snažili o vyrovnání, ale domácí v závěru dali druhou trefu.

V první půli diváci branku neviděli

"Do první šance se dostali hosté, ve 4 minutě poslali centr z levé strany na Janču, ale Černocký včasným vyběhnutím míč chytil. V 6. minutě se Motal dostal do vápna z pravé strany, jeho střelu branař vyrazil před sebe, ale Dutkevič z bodu penalty netrefil prázdnou bránu. To byly prakticky v prvním poločase jediné vážnější šance, pak se hrál fotbal plný nepřesností z obou stran, hra se odehrávala ve středu hřiště a do poločasu se stav 0:0 nezměnil. Ve druhém poločase jsme hru zpřesnili a v 52. minutě byl před vápnem faulován Motal a kopali jsme trestný kop. K tomu se postavil kapitán Barták a střelou k pravé tyči nedal branaři šanci. 1:0", hodnotí duel činovníci Hulína na svém webu.

Domácí byli střelecky efektivnější, vstřelili dvě branky

"V 54. minutě se dostal do brejku Motal, ale jeho střela šla jen do golmana. V 59. minutě znovu unikl obraně Motal, tentokrát šla jeho střela vedle pravé tyče. V 60. minutě se naopak z levé strany dostal před branaře Tabara, ale jeho střelu výborný branař hostí vyrazil na roh. Ač se hosté snažili vyrovnat, moc jsme je na dostřel Černockého nepouštěli. V 90. minutě jsme se dostali z pravé strany do vápna, míč se několikrát odrazil a volný Absolon ho poslal do opuštěné brány a pojistil naše vedení na 2:0. Poté byl zápas ukončen.", vrací se k průběhu druhé půle činovníci Admiry na klubovém webu.

FK Admira Hulín
web Admiry Hulín: Přestože jsme v tomto zápase nepodali optimální výkon a byla znát absence kapitána Prokopa, udrželi jsme domácí neporazitelnost a připsali si do tabulky další 3 body. V neděli zajíždíme k okresnímu derby do Chropyně.