6.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Březnice potvrdila s Chropyní roli favorita

16

Do Březnice přijela v nedělním odpoledni Chropyně, která se v letošní sezoně zatím hodně trápí. V první půli dokázali ještě hosté držet s domácím týmem krok. Březnice nakonec dokázala strhnout výhru na svoji stranu a díky střelecky disponovanému Vávrovi.

V první půli padlo po jedné brance na každé straně

Vlastislav Kadlčák, sekretář SK Březnice: „Zápas v prvním poločase se odehrával zejména ve středu hřiště. A nic nenaznačovalo tomu, že hraje první s posledním, hosté svým aktivním pohybem domácím nedovolili takřka nic. Přesto se ujal dlouhý pas, který hlavou uklidil do sítě domácí Vávra. Hosté do poločasu stihli vyrovnat zásluhou Štěpánka ve 35. minutě a potvrdili tak, že budou domácím více než vyrovnaným soupeřem. Do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu, domácí si nedokázali poradit s aktivní hrou soupeře, který chtěl na svůj výkon navázat i ve druhém dějství.

Domácí dokázali strhnout vítězství na svoji stranu

Vlastislav Kadlčák, sekretář Březnice: Vyrovnané utkání pokračovalo i ve druhém poločase. Domácí strhli vedení na svou stranu opět výborně hlavičkujícím Vávrou. Hosté utkání zvládli velmi dobře pozičně a do konce zápasu se tlačili za vyrovnáním. Své šance však v koncovce nevyužili. Domácí tři minuty před koncem potvrdili roli favorita a Daníčkem uzavřeli skóre na konečných 3:1. Nadále tak pokračují v soutěži bez ztráty bodu.“

Aleš Polášek, sekretář Chropyně: „I přes rozdílné postavení v tabulce nebyl na hřišti vidět ve hře rozdíl. My jsme zahráli dobré utkání, ale srážejí nás absence ofenzivních hráčů a je to strašně poznat. Fotbal se hraje na góly, ty dali domácí tři, a proto zaslouženě vyhráli.“

SK Březnice
facebook Březnice: Po vyrovnané první půli jsme se dokázali ve druhé půli střelecky prosadit.