6.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Jaroslavice v sobotním odpoledni loupily v lázeňském městě

16

Šlágr kola byl k vidění v sobotu odpoledne ve sportovním areálu Radostova v Luhačovicích. Domácí rezereva hostila celek z Jaroslavic. V první půli diváci viděli po jedné brance na každé straně. Ve druhém dějství dokázali hosté strhnout výhru na svoji stranu a berou z Luhačovic tři body.

V první půli diváci viděli po jedné brance na každé straně

Šimon Polách, kapitán Jaroslavic: „Luhačovice zápas začaly ve velkém tempu. Prvních deset minut byli všude dřív. Gól padl z rohu. Nejvýše se vyšplhal Pešek a hlavou poslal domácí do vedení. Za chvilku se po centru trefil Zikmund - 1:1. Od té doby se hra přelévala z jedné strany na druhou. Po špatné rozehrávce od brankáře chyboval domácí obránce a velkou šanci jsem já neproměnil. Na druhé straně zlobil obranu především Zakopal. Druhý poločas jsme byli lepší my. Po dalším centru se prosadil na první tyči střelec Paníček. Domácí hrály poslední minuty na tři útočníky, ale tížného vyrovnání se nedočkali.“

Hosté dokázali výhru strhnout na svoji stranu

"Podobně jako luhačovický A tým si počínalo v odpoledním utkání také luhačovické béčko v zápase s Jaroslavicemi v rámci 1. B třídy skupiny B. Fotbalisté lázeňského města šli rovněž do vedení, když v 6. minutě skóroval Radim Pešek. Také v tomto utkání ovšem o pár chvil později bylo srovnáno, když se v 10. minutě do domácí sítě trefil Zikmund. Utkání bylo ovšem v tomto případě rozhodnuto už v běžné hrací době, kdy luhačovické publikum svou trefou v 55. minutě nepotěšil jaroslavický Paníček.  Luhačovice B drží po prohře s Jaroslavicemi v soutěži 6. místo s 8 body, první Březnice vede s body patnácti", vrací se k sobotnímu duelu na portálu www.luhacovice.cz.

FK Luhačovice B
facebook Luhačovic: Proti kvalitnímu soupeři jsme nakonec přišli o všechny tři body.