4.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

Hulínská Admira v divoké přestřelce porazila Veselou

6. J. Vaculík , 23. Z. Prokop , 35. P. Motal (p.) , 74. Z. Prokop , 90. M. Karamon - 5. T. Dujka , 9. T. Dujka , 70. P. Dlouhý
18

Do Hulína zavítal celek z Veselé a kdo nestihl začátek utkání, tak přišel o tři branky. V prvním deseti minutách se s brankami roztrhl totiž pytel. Domácí ještě do půle ale otočili vývoj zápasu. Hosté dvacet minut před koncem vyrovnali, závěr utkání ale zvládli lépe domácí borci, kteří dvěmi přesnými zásahy utkání překlopili na svoji stranu.

V první půli padlo hned pět branek

"Zápas rozhodla kvalita domácích v ofenzivě.  Motal s Tabarou a v druhé půli i střídající Karamon s Dutkevičem byli pro hosty stálým nebezpečím, když byli na míči. K tomu se přidalo štěstí kapitána Prokopa při střelách z dálky a Veselé vůbec nepomohlo, že měla fantastický vstup do utkání. Střelecké kopačky si dnes obul především Tomáš Dujka a v 5. a v 9. minutě nedal při střelách z dálky Vajdovi v bráně Hulína šanci.  Vedení Veselá ale neudržela nikdy dlouho. Domácí už v 23. minutě srovnali a v 35. minutě po pokutovém kopu šli ještě do poločasu do vedení.  Ani to ještě nebyl pro Veselou konec", hodnotí první dějství činovníci z Veselé.

Domácí dokázali v závěru strhnout vítězství na svoji stranu

"Hosté sice v druhé půli s námahou likvidovali akce Tabary s Motalem, ale sami také zle zatápěli Hulínu před jeho brankou. Největší šanci na vyrovnání stavu jim rozhodčí Rybka nabídl odpískáním pokutového kopu po sražení Petra Dlouhého brankařem Vajdou. To probíhala  65. minuta. Tomáš Divoký zvolil střelu po zemi a ta minula jen o centimetry pravou tyč Vajdovy branky. Vyrovnání se ale Veselá dočkala za dalších  5  minut a byl u toho znovu Petr Dlouhý, kterému míč ideálně naservíroval zpětnou přihrávkou od brankové čáry Michal Bodlák. Příznivý výsledek hostům ale zase dlouho nevydržel. Už v 74. minutě napřáhl z dálky  Zdeněk Prokop, míč zaplaval a skóre se znovu přepisovalo. Veselská ofenziva se prala o vyrovnání až do posledních vteřin utkání, leč marně. Hra vabank přinesla další okénka v obraně hostů a v 90. minutě jedno z nich využil střídající Karamon, kterému před prázdnou branku posunul  míč aktivní Tabara, nejlepší hráč utkání", viděli druhý poločas fotbaloví funkcionáři Veselé.

FK Admira Hulín
web Admiry Hulín: Hosté však nic nevzdávali, snažili se vyrovnat, otevřeli obranu a tak se otevřel prostor na naše brejky. Jenže ani Motal, ani Tabara své sóla neproměnili. Až v 90. minutě šel Motal sám na bránu, po kličce brankáři nahrál volnému Karamonovi, pro kterého nebyl problém vstřelit naši pátou branku. 5:3. Po ní byl zápas ukončen a diváci viděli další gólovou nadílku. V dalším kole zajíždíme již v sobotu 31.8.3019 do Tečovic. Více na - http://admirahulin.cz/

TJ Sokol Veselá
Zdeněk Kučera, sekretář: Rychlost, důraz i přesnost v kombinaci, to dnes zdobilo hulínský útok. Ale dát venku tři branky a nezískat ani bod? To je pak třeba hledat chybu zejména ve vlastní defenzívě. Kluky ale musím pochválit za bojovnost s jakou se rvali o výsledek po celý zápas. Body byly dnes blízko. Na tomto výkonu můžeme stavět a věříme, že brzy přijdou i výsledky

D. Vajda [-] - M. Zavadil [-] , J. Barták [-] , M. Jurášek [-] , S. Mrhálek [-] - J. Kubo [-] (70. M. Karamon [-] ) , A. Absolon [-] (73. L. Čevora [-] ) , Z. Prokop [-] , J. Vaculík [-] (61. A. Dutkevič [-] ) - P. Motal [-] , A. Tabara [-]

P. Červenka [-] - P. Dlouhý [-] , O. Ševčík [-] (46. O. Tkadlec [-] ) , D. Sokol [-] , T. Pavel [-] , J. Červenka [-] , D. Dlabaja [-] , M. Čoček [-] , M. Bodlák [-] (76. M. Střílka [-] ) , T. Divoký [-] , T. Dujka [-]

ŽK: 79. Z. Prokop - 13. T. Divoký , 30. D. Sokol , 44. D. Dlabaja .
Hráči zápasu: A. Tabara , Z. Prokop - T. Dujka .
Počet diváků: 112. Rozhodčí: RYBKA Ondřej - MRŇKA Antonín (N), GAJDOŠÍK Martin (N).