3.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

Rezerva Holešova rozstřílela v derby hulínskou Admiru, Gerát zaznamenal pět branek

6. M. Gerát , 13. M. Roubalík , 20. M. Gerát , 57. B. Šuba , 66. M. Gerát , 78. M. Gerát , 82. M. Gerát - 4. P. Motal , 85. P. Nedbal , 88. P. Motal (p.)
16

Místní derby bylo k vidění ve Všetulích, kde se představila Admira Hulín. Rezerva Holešova nastoupila do utkání posílena o několik fluktuantů z A týmu a na hřišti to bylo znát. K neudržení byl především Gerát, který zaznamel pět branek. Nakonec se urodil hokejový výsledek a diváci viděli deset branek.

Domácí celek šel do dvoubrankového vedení

"Přesto, že jsme se ve 4. minutě ujali vedení Motalem, který přehodil branaře po pěkné přihrávce za obranu od Tabary, domácí od 6. do 20. minuty otočili po pěkných kombinačních akcích skore na 3:1 a dvoubrankové vedení udrželi do přestávky.Druhou půli to byli znovu aktivní domácí, kteří trestali naše hrubé ztráty ve středu hřiště a nabízené brejky dokázali jejich zkušení útočníci s přehledem zakončovat až na hrozivých 7:1. Nám se podařilo ke konci zápasu kosmeticky upravit výsledek a to ještě v 71. minutě Barták trefil z penalty jen břevno.
Vítězství domácích bylo naprosto zasloužené, naopak nás čeké v neděli náprava proti Veselé", hodnotí nepovedený duel fotbaloví činovníci hulínské Admiry na svých webových stránkách.

Domácí předvedli ve druhé půli brankovou smršť

Tomáš Vybíral, asistent trenéra Holešova B: „Začátek utkání se povedl lépe hostům a hned z první vážnější šance šli do vedení. Naštěstí my jsme na to dokázali hned zareagovat, kdy se nejprve po akci Roubalíka prosadil Gerát a poté sám Roubalík pěknou střelou nás poslal do vedení. Za nedlouho se po pěkně přihrávce Šuby opět prosadil Gerát. Ze začátku druhého poločasu byli víc aktivní hosté, ale bohužel pro ně jsme opět udeřili my, kdy se pěknou střelou prezentoval Šuba. Zbytek utkání si už vzal na starosti Gerát který přidal další tři branky. Dneska se nám zápas povedl a pochvalu zaslouží celé mužstvo.“

SFK Elko Holešov B
web Holešova: Utkání se nám povedlo zejména střelecky a na hřišti řádil především autor pěti branek - Gerát.

FK Admira Hulín
web Admiry Hulín: Derby nám nevyšlo podle očekávání a odjíždíme s vysokou prohrou.

M. Oral [-] - M. Charuza [-] , D. Soldán [-] , F. Kotas [-] (73. A. Hrbas [-] ) , M. Gerát [-] , D. Paták [-] , B. Šuba [-] , M. Roubalík [-] (59. O. Ďulák [-] ) , R. Paštěka [-] , M. Machálek [-] , J. Leško [-] (70. S. Úlehla [-] )

D. Vajda [-] - S. Mrhálek [-] , L. Čevora [-] , J. Barták [-] , M. Zavadil [-] - J. Miklík [-] (81. V. Dobeš [-] ) , Z. Prokop [-] , J. Vaculík [-] (46. A. Absolon [-] ) - M. Karamon [-] (75. P. Nedbal [-] ) , P. Motal [-] , A. Tabara [-] -

ŽK: 34. A. Tabara .
Hráči zápasu: M. Gerát , B. Šuba - P. Motal .
Počet diváků: 185. Rozhodčí: TOMAN Stanislav - POSPÍŠIL Štěpán, PROKŮPEK Kamil.