13.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

--

10

Do Štítné nad Vláří zavítal nováček z Napajedel a 150 fanoušků očekávalo vítězství domácího týmu. Ten však v první půli tahal za kratší konec, neboť hosté se dostali do vedení zásluhou zkušeného Zimčíka. Hosté na začátku druhé půle přidali druhou trefu a výhru si už pohlídali.

Hostující celek šel v první půli do vedení

Štítná nad Vláří je zatím v podzimní části hodně dlužna své pověsti a zatím se pohybuje v sestupových vodách. Domácí tak proti Napajedlům chtěli bodovat naplno, ale nováček soutěže v průběhu podzimní části ukazoval, že nebude pro domácí tým snadným soustem. Začátek utkání tak byl opatrný, o něco aktivnější byli domácí fotbalisté. Hosté poprvé udeřili již v patnácté minutě, kdy se prosadil zkušený Zimčík. Domácí poté zvýšili pohyb na hřišti, ale vyrovnat do půle se jim nepodařilo. Hostím vyšel vstup do druhé půle a po šesti minutách se radovali z druhé branky. Domácí se poté snažili s výsledkem ještě něco udělat, ale závěr utkání nezvládli a zůstali bez bodového zisku.

Hosté přidali další branku

„První poločas se nám moc nepovedl, i když jsme hned v 15. minutě šli do vedení Zimčíkem, který skóroval po centru z pravé strany. Domácí se pak snažili o vyrovnání, byli lepší v osobních soubojích, agresivnější, ale neměli štěstí, když dvě jejich šance skončili na břevně. Druhou půli jsme začali již lépe, v 51. minutě zvýšil Holomek na 2:0. My zlepšili defenzivu, domácí jsme již nepustili do žádných gólových šancí a výsledek udrželi, hodnotí duel ve Štítné nad Vláří trenér Napajedel Josef Pospíšil.“