12.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

53. O. Otepka (p.) - 43. D. Hradil
12

Fotbalisté Provodova v uplynulém týdnu zvažovali svoje pokračování v Krajském přeboru, nakonec ale k duelu s Morkovicemi nastoupili. Hosté se poprvé radovali z branky až těsně před přestávkou, kdy se prosadil Hradil. Za domácí ve druhém dějství srovnal Ondřej Otépka. Na penalty pak vyhráli domácí 3:2.

Hosté dali branku do šatny

Domácí Provodov sužuje v podzimní části rozsáhlá marodka a do hry musí nastupovat hráči, kteří pomaličku pověsili kopačky na hřebík. V minulém kole Provodovjané utržili těžký debakl v nedalekých Luhačovicích a osm inkasovaných branek trenér domácích Josef Rak dlouho nepamatuje. V minulém týdnu dokonce v médiích prosákly informace o ukončení činnosti A týmu Provodova v Krajském přeboru, což se nakonec ale nestalo. Hostující Morkovice zlomily v uplynulém kole odpor Nevšové až patnáct minut před koncem a v utkání na Provodově byli favoritem.

Domácí dokázali srovnat

Duely Provodova a Morkovic bývají vždy hodně vypjaté a tentokrát to bylo hodně podobné. Hanáci v první půli dali jedinou branku a o tu se postaral těsně před odchodem do kabin Dominik Hradil, který překonal domácího brankáře Radka Petra. Domácí ve druhém dějství chtěli s nepříznivým vývojem duelu ještě něco udělat a v 53. minutě kopali penaltu. Tu nakonec Otépka proměnil a srovnal na 1:1. Hosté se však po odpískání penalty hodně zlobili na hlavního sudího. To konce zápasu se už hrstka diváků branky nedočkala o dalším bodu navíc se rozhodovalo v penaltovém rozstřelu. Na penalty pak vyhráli domácí 3:2.