12.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2019-2020

--

Holešov si v domácím prostředí poradil s Boršicemi

46. S. Uličný , 51. Z. Horák , 77. E. Trlida (vl.) - 48. D. Raštica
11

Na holešovskou Střelnici zavítali v sobotním dopoledni fotbalisté z Boršic. V prvním dějství se 150 diváků gólu nedočkalo. Ve druhé půli se ale s brankami roztrhl pytel. Domácí se ujali vedení Uličným, hosté vzápětí srovnali Rašticou. V 51. minutě ale domácí Horák utkání rozhodl a v závěru si hostující Trlida vsítil vlastní branku.

V první půli branka nepadla

Na holešovské Střelnici se představil v nezvyklém času, a to v sobotním dopoleni, celek ze slováckých Boršic. Ten se v minulém kole nečekaně vyšlápl na jednoho z adeptů postupu - tým z otrkovického Baťova a udolal jej jedinou trefou. Naopak domácí tým nestačil v kroměřížském derby na lídra tabulky z Kvasic a podlehl mu 1:3. V první dějství se diváci v Holešově branky nedočkali, oba brankáři - domácí Janalík i hostující Janečka byli velmi pozorní. Za zmínku tak stojí žluté karty, na domácí straně ji viděl Navrátil a u hostí Raštica. O všem podstatném se tak mělo rozhodnout ve druhém dějství.

Domácí v závěru pečetili výhru

A druhý poločas přinesl podstatně jiný obrázek a přinesl hlavně koření fotbalu a to jsou góly. již minutu po příchodu ze šaten otevřel skóre utkání domácí kanonýr Uličný. O dvě minuty později ale bylo již srovnáno, kdy se do střelecké listiny zapsal boršický Raštica. A úrodnou šestiminutovku na branky zakončil v 51. minutě domácí Horák. Holešov si vzal velmi rychle své vedení nazpět. Poté se hosté z Boršic snažili o vyrovnání, domácí obrana byla ale velmi pozorná. Domácí dali výsledku definitivní podobu v 77. minutě, kdy si hostující Trlida vstřelil vlastní branku. tři body tak zůstaly v Holešově. V příštím kole zajíždí Elko do nedaleké Bystřice pod Hostýnem, Boršice přivítají na svém hřišti nováčka ze Slušovic.

SFK Elko Holešov
facebook Holešova: Utkání z Boršicemi jsme nakonec zvládli a bereme tři body.

SK Boršice
facebook Boršic: Po vyrovnané první půli jsme brzy inkasovali, podařilo se nám srovnat, ale domácí dokázali výhru strhnout na svoji stranu.

R. Janalík [-] - M. Charuza [-] , V. Matulík [-] , M. Třasoň [-] , D. Čep [-] - P. Polomík [-] , J. Navrátil [-] (88. T. Zakopal [-] ) , D. Paták [-] , R. Sumec [-] (83. R. Paštěka [-] ) - S. Uličný [-] (88. D. Jetelina [-] ) , Z. Horák [-] (75. M. Gerát [-] )