11.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Luhačovický Jakub Suchý se hattrickem podílel na demolici Provodova

11

Místní derby bylo k vidění v sobotním dopoledni v Luhačovicích, kde se představil celek z Provodova. Hosté přijeli do lázeňského města v improvizované sestavě a na jejich výkonu to bylo znát. Domácí již do půle nasázeli hostím pět branek, těm byl navíc vyloučen zkušený Zakopal. Ve druhé půli přidali Luhačovjané další tři branky a vyprovodili hosty s krutou porážkou.

Domácí předvedli v první půli ofenzívní smršť

Trenér FK Luhačovice Jan Jelínek:
“Zápas nám vyšel. Musím pochválit kluky za přístup. Provodov aktuálně bojuje sám se sebou a v oslabené sestavě nedokázali dlouho vzdorovat. Brzká branka a vyloučení opory Zakopala, rozhodlo o průběhu utkání.”

Celek z lázeňského města v 11. kole krajského přeboru vyřídil Provodov 8:0 a připsal si nejvyšší výhru sezony.„Nečekal jsem, že bychom mohli vyhrát takovým rozdílem, vždyť co jsem v Luhačovicích čtyři roky, tak jsem Provodov ještě neporazil, až teď,“ říká luhačovický obránce Jakub Suchý.„Bylo ale vidět, že k nám soupeře dorazil v oslabené sestavě a bez nějakých hráčů. Navíc doplatili na vyloučení kapitána Zakopala ve 27. minutě,“ přidává autor hattricku.

Brankostroj domácích pokračoval i po přestávce

Josef Rak, trenér Provodova: „Z důvodů sobotního dopoledního času chyběli kvůli pracovní vytíženosti tři hráči základní sestavy. Když k tomu připočteme zraněné, zbytek hráčů frustrovaných minulým kolem, kdy byl za stavu 4:0 pro nás zrušen zápas pro údajně nezpůsobilý teren, utkání v Luhačovicích se změnilo ve frašku. My momentálně budeme s vedením v tomto týdnu řešit další učinkovaní v krajském přeboru. Máme hodně hráčů zraněných, další hráči to nechtějí hrát kvůli výrokům rozhodčích a vedení KFS. My si domluvíme náhradní zápas s Bystřicí na předkolo na jaro a STK bez nás nařídí svůj termín bez jakékoliv diskuse. O tom zda nastoupíme v sobotu, se rozhodneme do pátku.  Myslím, že nemají taky dobrý pocit z takového vítězství. Ještě jednou se omlouvám.“

FK Luhačovice
facebook Luhačovic: Hosté přijeli v oslabené sestavě a rychlé branky a vyloučení rozhodlo o dalším průběhu zápasu.

FC RAK Provodov
Josef Rak, trenér: Omlouvám se tímto výbornému mužstvu Luhačovic za sobotu, ale z výhru asi nemohou mít velkou radost.

M. Švec [-] - J. Zámorský [-] (46. M. Polách [-] ) , V. Pavlíček [-] , O. Červenka [-] (62. M. Bernátek [-] ) , D. Hubáček [-] , J. Kryšpín [-] , Š. Červenka [-] (55. V. Bykhovskyi [-] ) , J. Kořenek [-] , J. Suchý [-] , A. Popelka [-] , R. Slobodian [-] (74. P. Bartek [-] )

R. Petr [-] - T. Ulman [-] (60. P. Talaš [-] ) , M. Huťka [-] , F. Vítek [-] , J. Zakopal [-] , M. Velev [-] , J. Gargulák [-] , A. Urbánek [-] , M. Laciga [-] , J. Kovář [-] (80. K. Jurák [-] ) , V. Barcuch [-]

ŽK: 52. J. Kryšpín , 55. M. Polách - 9. M. Huťka , 27. J. Zakopal . ČK: 27. J. Zakopal .
Hráči zápasu: J. Kryšpín , J. Suchý - M. Velev .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ZICHÁČEK Martin - AMBROZ Zdeněk, MITÁČEK Václav.