7.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Favorizovaný Holešov doma vyhořel s nováčkem z Napajedel

12

Holešov v minulém kole přišel v otrokovickém Baťově o svoji neporazitelnost, naopak Napajedla dokázala otočit duel s Bystřicí pod Hostýnem. V prvním dějství se gólově prosadil hostující Drga. Domácí se snažili o vyrovnání, ale hosté v závěru dvakrát udeřili a připisují si překvapivé tři body.

Hosté i v deseti vyhráli poločas o jednu branku

Napajedla se v Krajském přeboru pomaličku zabydlují a to předvedli i v utkání s Holešovem. Domácí celek totiž přišel před týdnem v otrokovickém Baťově o svoji neporazitelnost a hosté z Napajedel toho dokázali náležitě využít. V prvním poločasu padla jediná branka, kterou vstřelil po standartní situaci Drga. Hosté pokračovali ve své aktivní hře i ve druhém dějství a domácí příliš do šancí nepouštěli. Hosté postupně navyšovali své vedení, druhou branku přidal Saibert a v samotném závěru dal výsledku definitivní podobu Zimčík. Hosté ukázali, že se musí s nimi počítat, domácí Holešov musí co nejdříve zažehnat výsledkovou mizérii.

Hosté v závěru stvrdili svoji výhru

Josef Pospíšil, trenér Napajedel: „Utkání jsme zvládli na výbornou, od začátku jsme měli střed hřiště a díky zlepšené defenzivě nepouštěli domácí do žádných gólových šancí. Poločas jsme vyhráli 1:0 z pohotové střele Drgy po standardní situaci. Ve druhém poločase jsme pokračovali v dobrém kolektivním výkonu, který nám přinesl další dvě branky. Na 2:0 zvýšil Saibert a v 87. minutě pojistil naši výhru Zimčík. Byli jsme v tomto zápase lepším mužstvem a zaslouženě vyhráli.“

SFK Elko Holešov
web Holešova:

TJ Fatra Slavia Napajedla
web Napajedel: Bereme zaslouženou výhru, utkání v Holešově jsme zvládli na jedničku.

R. Janalík [-] - M. Charuza [-] , D. Čep [-] , V. Matulík [-] , R. Paštěka [-] - D. Pavelka [-] (81. M. Janál [-] ) , R. Sumec [-] (85. D. Jetelina [-] ) , J. Chudárek [-] - Z. Horák [-] (76. A. Hrbas [-] ) , J. Navrátil [-] , S. Uličný [-] -

J. Balážik [-] - O. Haša [-] , M. Drga [-] , M. Němec [-] , M. Holomek [-] (59. D. Brauner [-] ) , Z. Zimčík [-] , R. Foral [-] , K. Havránek [-] , M. Hudák [-] , P. Koutník [-] , J. Laciga [-]

ŽK: 72. S. Uličný - 17. J. Laciga , 64. M. Hudák .
Hráči zápasu: M. Charuza - Z. Zimčík , M. Drga .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: KOTAČKA Rostislav - ZPĚVÁK Petr, KORCH Jan.