7.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Bystřice pod Hostýnem zabrala a porazila na penalty Luhačovice

12

Luhačovice cestovaly v sobotním odpoledni do Bystřice pod Hostýnem, kde je čekal domácí celek. Ten se zatím výsledkově trápí, ale v duelu s Luhačovjany dokázal zabojovat. Hosté vedli po rychlé brance Peška již po dvanácti minutách hry. Domácí srovnali těsně před odchodem do kabin utěšenou střelou Kušíka. V penaltové loterii se více dařilo domácím.

V první půli viděli diváci po jedné brance na každé straně

Jindřich Lehkoživ, trenér Bystřice p. H.: „V úvodu bylo na našich hráčích vidět, že si uvědomují důležitost zápasu a nechtějí udělat chybu. Bohužel po ojedinělé chybě brankáře Juříka jsme už ve 12. minutě prohrávali 0:1. Až do poloviny prvního poločasu měl soupeř navrch a my jsme si nedokázali vytvořit žádnou nebezpečnou situaci. Změnou rozestavení jsme postupně hru vyrovnali a v poslední minutě prvního poločasu jsme zaslouženě vyrovnali krásnou brankou Martina Kušíka. Za druhý poločas musím kluky pochválit, Luhačovice jsme přehrávaly a na hráčích bylo vidět, jak moc chtějí vyhrát. Bohužel žádnou naši slibnou příležitost jsme nedokázali přetavit ve vítěznou branku a tak musely o vítězi rozhodnout penalty. V této loterii nás podržel brankář Juřík a díky stoprocentní úspěšnosti našich hráčů bereme bod navíc.“

Ve druhém dějství už branka nepadla

Trenér FK Luhačovice Jan Jelínek:
“Byl to z naší strany nepodařený zápas. Úvod byl ještě v pořádku. Brankou Peška jsme šli do vedení, ale postupem času se naše fotbalovost vytratila. Trest přišel v podobě krásné střely soupeře do šibenice. Druhý poločas nám už nešlo nic. Kombinace, souboje, vůle po vítězství. To vše zmizelo.”

Na penalty vyhráli domácí

V penaltové loterii se více dařilo domácím.

FK Bystřice pod Hostýnem
web Bystřice p/H: Se silným protivníkem berema zaslouženě dva body.

FK Luhačovice
facebook Luhačovic: Zápas se nám příliš nepovedl a z dobře rozehraného duelu máme pouze jeden bod.

D. Juřík [-] - J. Juráň [-] , M. Mádr [-] , S. Zámorský [-] , M. Kubík [-] (83. Š. Bartoň [-] ) , M. Kušík [-] , D. Ondroušek [-] , P. Železný [-] (73. T. Navrátil [-] ) , M. Tureček [-] , L. Juhas [-] , D. Krajcar [-]

M. Švec [-] - V. Pavlíček [-] , M. Polách [-] , V. Bykhovskyi [-] (86. Z. Červenka [-] ) , J. Kořenek [-] , J. Suchý [-] , J. Kryšpín [-] , A. Popelka [-] , R. Pešek [-] (76. M. Zmeškal [-] ) , R. Slobodian [-] , O. Červenka [-]

ŽK: 80. T. Navrátil - 50. J. Suchý , 57. O. Červenka , 61. J. Kryšpín .
Hráči zápasu: D. Krajcar , M. Kušík - O. Červenka .
Počet diváků: 102. Rozhodčí: AMBROZ Zdeněk - DOLEŽAL Radim, JÍLKOVÁ Karolína.